Beykoz Belediye Başkanının ailesi yoğun bakımda

  • 0
  • 11507
Beykoz Belediye Başkanının ailesi yoğun bakımda
Beykoz Belediye Başkanının ailesi yoğun bakımda

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın anne ve babası Kovid-19'a yakalanmalarının ardından tedavi için yoğun bakıma alındı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, yeni tip koronavirüse yakalanarak yoğun bakım servisinde tedavi altına alınan anne ve babasının yanında olabilmek için Perşembe akşamı memleketine gitmişti.

Hastanede tedavi altında olan anne ve babası için dua isteyen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, yeni tip koronavirüsünün zengin-fakir, genç-yaşlı ayrımı yapmadığını ifade ederek, "Hükümetimizin,sağlık bakanlığımızın ve sağlık çalışanlarımızın bu virüsten kurtulmamız adına ortaya koydukları çalışmaları takdir ile karşılıyorum. Yurt içi ve yurt dışında çok sayıda insan ne yazık ki bu virüsten dolayı hayata veda etti." dedi.

Aydın, "Bugün bizim dünyaya gelmemize neden olan canımızın bir parçası annem ve babam da ne yazık ki bu hastalığa yakalandı. Şimdi hastanede tedavi görüyorlar. Dostlarımızdan annem ve babam başta olmak üzere bütün hastalarımızın sağlıklarına kavuşmaları için dua etmelerini istiyorum" diye konuştu.

Haber Merkezi

Beykoz'da musluklardan çamurlu su akmaya başladı
Önceki Beykoz'da musluklardan çamurlu su akmaya başladı
Çavuşbaşı Spor Kulübü Kongresi yapıldı
Sonraki Çavuşbaşı Spor Kulübü Kongresi yapıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz