Beykoz Belediye Başkanından vaka sayısı uyarısı

  • 0
  • 3769

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, SMS yoluyla gönderdiği mesajla vatandaşlardan bazı konularda duyarlı olmalarını istedi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, sosyal medya hesaplarından ve SMS yoluyla paylaştığı mesajlarında vatandaşlardan Kovid-19'a karşı alınan tedbirlere riayet etmelerini istedi.

Murat Aydın, paylaştığı mesajda son zamanlarda dünyada ve Türkiye'de olduğu gibi Beykoz'da da vaka sayılarının arttığına dikkati çekerek, belediye olarak virüsle olan mücadelelerini 7/24 esasına göre sürdürdüklerini kaydetti.

Aydın, "Sizlerden de bu süreçte maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyarak bize desteğinizi sürdürmenizi önemle rica ediyoruz. Belediyemiz de dahil olmak üzere tüm kamu kurumlarına girişte HES kodu uygulamasının zorunlu olduğu bu dönemde, kalabalık ortamlardan uzak durmanız büyük önem taşımaktadır." dedi.

"Gerekmedikçe evden çıkmayalım"

Mücadelenin başarıyla ulaşması için devlet-millet işbirliğinin etkin bir şekilde sağlanmasının önemine de atıf yapan Murat Aydın, şunları kaydetti:

"Bu mücadeleyi kazanmak için size ihtiyacımız var. Daha fazla can kaybı yaşamamak için lütfen gerekmedikçe evlerimizden çıkmayalım."

Haber Merkezi

Murat Aydın başarılı mı?
Önceki Murat Aydın başarılı mı?
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz