Beykoz Belediye Başkanından vaka sayısı uyarısı

  • Güncelleme: 20.11.2020 16:10
  • Okunma: 2091 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, SMS yoluyla gönderdiği mesajla vatandaşlardan bazı konularda duyarlı olmalarını istedi.
Beykoz Belediye Başkanından vaka sayısı uyarısı

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, sosyal medya hesaplarından ve SMS yoluyla paylaştığı mesajlarında vatandaşlardan Kovid-19'a karşı alınan tedbirlere riayet etmelerini istedi.

Murat Aydın, paylaştığı mesajda son zamanlarda dünyada ve Türkiye'de olduğu gibi Beykoz'da da vaka sayılarının arttığına dikkati çekerek, belediye olarak virüsle olan mücadelelerini 7/24 esasına göre sürdürdüklerini kaydetti.

Aydın, "Sizlerden de bu süreçte maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyarak bize desteğinizi sürdürmenizi önemle rica ediyoruz. Belediyemiz de dahil olmak üzere tüm kamu kurumlarına girişte HES kodu uygulamasının zorunlu olduğu bu dönemde, kalabalık ortamlardan uzak durmanız büyük önem taşımaktadır." dedi.

"Gerekmedikçe evden çıkmayalım"

Mücadelenin başarıyla ulaşması için devlet-millet işbirliğinin etkin bir şekilde sağlanmasının önemine de atıf yapan Murat Aydın, şunları kaydetti:

"Bu mücadeleyi kazanmak için size ihtiyacımız var. Daha fazla can kaybı yaşamamak için lütfen gerekmedikçe evlerimizden çıkmayalım."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Kovid-19, Uyarı

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz