Beykoz Belediye Başkanından Kavacık Spor Kulübü’ne ziyaret

  • 0
  • 1985
Beykoz Belediye Başkanından Kavacık Spor Kulübü’ne ziyaret
Beykoz Belediye Başkanından Kavacık Spor Kulübü’ne ziyaret
Beykoz Belediye Başkanından Kavacık Spor Kulübü’ne ziyaret
Beykoz Belediye Başkanından Kavacık Spor Kulübü’ne ziyaret
Beykoz Belediye Başkanından Kavacık Spor Kulübü’ne ziyaret

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Beykoz İlçesindeki ziyaretleri kapsamında, Kavacık Spor Kulübü ziyareti, önceki programlarındaki sarkmalar nedeni ile gerçekleşmedi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Bakan Koca'nın selamları ile Kavacıkspor Tesislerini ziyaret etti.

Kavacık Spor Kulübüne gelişinde kulüpte çeşitli yaş kategorilerinde forma giyen futbolcular ve Kulüp Başkanı Enes Karamaz ile Yöneticileri tarafından karşılanan Murat Aydın, Bakan Koca'nın çok istemesine karşın ziyaretin program yoğunluğu nedeni ile gerçekleşemediğini söyleyip üzüntü ve selamlarını iletti.

Kulüp Yönetim Kurulu Odasında konuk edilen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'a Kulüp Başkanı Enes Kararmaz, Sportif Direktör Murat Yılmaz tarafından bilgiler verildi. Sohbetin belirli anlarında diğer yöneticilerde düşüncelerini aktarma fırsatı buldu.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Kavacıkspor'un İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubunda Beykoz İlçesini temsil edecek olması nedeniyle kutlayıp başarı dileğinde bulundu.

Beykoz Belediyesi olarak ilçe spor kulüplerinin yanlarında olduklarını ifade eden Murat Aydın, Kavacıkspor Tesislerini de yenilediklerini hatırlatıp, beklentilerini sordu.

Kavacıkspor Sportif Direktörü Murat Yılmaz, yoğun maç ve antrenman programı nedeniyle saha zemininde sıkıntıların oluşmaya başladığına vurgu yapıp zemin değişimi isteğinde bulundu. Yılmaz, şu an kullandıkları saha ışıklandırmasının yeterli olmadığını da söyleyip bu konuda da Başkan Murat Aydın'dan talepte bulundu.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın iletilen talepleri birlikte geldikleri çalışma arkadaşlarına iletip not almalarını istedi. Beykoz Belediyesi olarak ilçedeki spor kulüplerine yaptıkları yardımlar dışında diğer branşlarda oldukça başarılı bir performans çizen Beykoz Belediyesi GSK takım ve sporcularının olduğunu hatırlatıp, başarılı branşlarından örnekler verdi.

Ziyaretin ardından Kavcık Spor Kulübü Başkanı Enes Kararmaz üzerinde isminin yazılı olduğu Kavacıkspor formasını günün anısına Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'a taktim etti.

Programı sonrasında Kulüp Binası giriş katında Başkan Aydın ve beraberinde gelen başta Beykoz Belediyesi GSK Başkanı Fatih Sağlam'a, Başkan Yardımcıları Feruz Kutsal, Engin Köklü, AK Parti Beykoz SKM Başkanı Hayrettin Yanık  ve diğer misafirlere çay, Kurabiye ikramında bulunuldu.

Kavacıkspor Futbol Akademisi sporcularından gelen birlikte fotoğraf çekimi talebine karşılık veren Başkan Murat Aydın günün anısına görüntü verdi. Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın ziyaretinde Kavacıkspor Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Öztürk, Doğan Deliak, Mehmet Önder ve Ümit Kılıç'ta hazır bulundul.

Spor Servisi

Beykoz İshaklıpsor en yakın rakibinin 4 puan önünde
Önceki Beykoz İshaklıpsor en yakın rakibinin 4 puan önünde
Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Sonraki Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza