Beykoz Belediye Başkanından eleştirilere görselli cevap

  • 01.12.2021 15:17
  • Güncelleme: 01.12.2021 15:23
  • Okunma: 4905 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın son günlerde kendisine yönelik yapılan eleştirilere sosyal medya üzerinden paylaştığı görsellerle cevap verdi.
Beykoz Belediye Başkanından eleştirilere görselli cevap

Beykoz Amatör Spor Kulüpler Birliği (BİSK), Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’dan randevu alamadıklarını öne sürerek, düzenlediği basın toplantısında Beykoz Belediyesi’nin sportif çalışmalarını da eleştirmişti.

BİSK’in, “Beykoz belediyemiz çeşitli Spor etkinlikleri düzenlemektedir. Yapılan etkinlikleri spor adına destekliyor olsak da ilçemizdeki spor Kulüplerinin etkinlikte yer almamaları hatta bu etkinliklere davet edilmemelerini kamuoyunun takdirine bırakıyoruz. Ayrıca rekabeti sağlamayan kısa süreli gösteri amaçlı sportif etkinliklerin sporun ve sporcunun geliştirilmesinde ne kadar katkı sağladığı da düşünülmelidir. şeklindeki ifadelerine Murat Aydın paylaştığı görsellerle cevap verdi.

Başkan Aydın, Beykoz Belediyesi’nin yapmış olduğu spor salonlarının görsellerini paylaşarak, “Hanımlar spor merkezlerimizden çok memnun! Biz de bu ilgiye karşılık merkezlerin sayısını arttırmanın çabası içindeyiz.” notunu düştü.

Ayrıca;  Tokatköy, Soğuksu,  Paşamandıra,  Cumhuriyetköy ve Elmalı mahallelerinin isimleri yazılarak, bu salonların o mahallelerde yapıldığı vurgulandı.

Beykoz Belediyesi’nin resmi twitter hesabından da aynı görseller paylaşılarak, “Her şeyi hanımlar için hazırladık! Spor yapan, mutlu ve sağlıklı bir Beykoz istiyoruz. Kadın spor salonlarımızda kayıtlar davam ediyor. Detaylı bilgi için 444 666 1” ifadelerine yer verildi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın SONAR Araştırma şirketinin İstanbul İlçeleri arasında hizmetlerinden memnuniyet duyulan ilk 10 belediye başkanını açıklaması ve bu isimler arasında Murat Aydın’ın olmamasının tartışılması üzerine, Beykoz Belediyesine işlerini halletmek üzere giden vatandaşlarla sohbet ettiği fotoğrafları paylaşarak, “Belediyemize işlerini halletmek üzere gelen hemşehrilerimizi karşılayıp sohbet ettik. Hava soğuk ama çayımız ve muhabbetimiz çok sıcaktı.”  ifadelerini yazdı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: