Beykoz Belediye Başkanı yeni atamalar yaptı

  • Güncelleme: 22.04.2019 18:01
  • Okunma: 23061 kez
  • Yorum: 4
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, kadrosunu oluşturmaya devam ediyor…
Beykoz Belediye Başkanı yeni atamalar yaptı

Kısa süre önce Başkan yardımcılarının atamalarını büyük oranda tamamlayan Murat Aydın, müdürlüklere yönelik çalışmalarına devam ediyor.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Özel Kalem Müdürü olarak göreve başlayan ve daha önce Başkan Yardımcısı olarak kararı alınan Bünyamin Korkmaz ve Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan Feruz Kutsal’ın atalarını resmi olarak gerçekleştirirken, Fen İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan Murat Çabuk’u da Fen İşleri Müdürü olarak atadı.

Murat Aydın ayrıca, İnsan Kaynakalrı ve Eğitim Müdürü olarak görev yapan Oğuzhan Kocatürk’ü de aynı zamanda ruhsat müdürü olarak görevlendirdi.

Haber Merkezi    

 

 

 

Anahtar Kelimeler: Murat Aydın, Atama

Yorumlar (4 Yorum)

Deniz (11 ay önce)

Filiz hanım, madem bu kadar dertlisiniz ve içeride neler dönüyor farkındasınız, neden hala bunlara oy veriyorsunuz?

İbrahim (11 ay önce)

Sayin baskana guvenimiz ve inancimiz tamdir.insallah beykoza gereken degeri ve hizmeti verecektir.bes yildir gorev yaptigim bozhane ilkokulunda 23 nisan toreni sonrasi ilk defa belediyemizin verdigi hizmetle etli pilav,tatli ve ayran dagitilmistir.yapilan hizmetleri goruyoruz ve tesekkur ediyoruz.

Adem (11 ay önce)

Bunlara oy verenin aklına ben

Filiz (11 ay önce)

İmar olmayan bir yerde fen isleri müdürlügünede gerek yok insanlar hep mağdur ak partili biri olarak bunu başkanlar bos koltuk dolduranlar okusun belediye yi çaycı çorbacı yönetirse beni kim duyacak kadın kollarındaki yemek severler mi

Yorum Yaz