Beykoz Belediye Başkanı tamamen reklama yöneldi

  • 0
  • 18103
Beykoz Belediye Başkanı tamamen reklama yöneldi

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, ilçe basınına söz verdiği geziyi çeşitli TV kanallarında yorumculuk yapan isimlerle gerçekleştirmesi tepkilere neden oldu.

Son dönemde yeniden gündeme gelen sokak hayvanlarıyla ilgili Beykoz'da yapılanları anlatmak üzere bazı TV kanallarına konuk olan Belediye Başkanı Aydın'ın reklam faaliyetleri devam ediyor.

2024 yılının ilk çeyreğinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinin yaklaşmasıyla Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın reklama yönelik faaliyetlerini de arttırdı.

Özellikle sosyal medya, bilboard ve reklam çalışmalarının ardından daha önce ilçe yerel basınına söz verdiği ilçedeki hizmetlerin anlatılacağı geziyi de çeşitli TV kanallarında yorumcu ve programcı olan isimler ve aileleriyle yapmaya başladı.

Aydın'ın ilçedeki basın mensuplarını önemsememesi Beykoz'daki çeşitli taraflarca sert sözlerle eleştirilirken, ailece ağırladığı televizyon programcılarına A'dan Z'ye ilçe gezisini 'ilgisi için teşekkür ediyorum' ifadeleriyle paylaştı.

Başkan ve televizyoncu misafirine Basın Koordinatörü Enes Buladı da eşlik etti.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, o geziyi şu ifadelerle paylaştı:

"Birlikte hemşehrilerimizden güzel geri dönüşler aldığımız hizmet alanlarımız Beykoz Millet Sofrası’nı ve Beykoz Spor Ormanı’nı gezdik, hayata geçirmedeki amaçlarımızı anlattık. İlgisi için teşekkür ediyorum."

Haber Merkezi

Beykoz Çavuşbaşı’ndaki okul krizi büyüyor
Önceki Beykoz Çavuşbaşı’ndaki okul krizi büyüyor
CHP Beykoz Adayı Köseler Murat Aydın’ı ziyaret edecek
Sonraki CHP Beykoz Adayı Köseler Murat Aydın’ı ziyaret edecek
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz