Beykoz Belediye Başkanı, Paşabahçe için adım attı

  • Güncelleme: 01.11.2019 20:58
  • Okunma: 6753 kez
  • Yorum: 1
İstanbul Liman Başkanlığının ihalesiyle söküme gönderileceği açıklanan Paşabahçe Vapuru için Murat Aydın'dan açıklama geldi.
Beykoz Belediye Başkanı, Paşabahçe için adım attı

İstanbul Liman Başkanlığı'nın 4 Kasım'da gerçekleştireceği söküm ihalesi sonrası İstanbullular ve Beykozlular tarafından sosyal medyada yetkililerin duyarlı olunması istenmişti.

Bu talepler sonrasında Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, Belediye Meclisinin Kasım ayı olağan toplantısında görüşeceklerini söyledi.

Aydın, "İstanbul’un hatırasına nakşolmuş, vatandaşlarımızdan yaşatılmasına yönelik yoğun talep gelen Paşabahçe vapuru için harekete geçtik. Tarihimizi yaşatmak adına meclisimize teklifte bulunduk ve umuyorum ki Pazartesi oybirliği ile karara varacağız. İstanbulumuza hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

 

Yorumlar (1 Yorum)

Sevgi (3 ay önce)

Haberi değiştirip. "Belediyenin tertemiz alıp çürüttüğü vapur, yapsınlar diye şehir hatlarına geri veriliyor" demelisiniz. Bu bir adım değil, yaptığı hatayı başkasına gidertmektir. Yeni başkan satış değil Şehir Hatlarına geri vererek en azından yanlıştan dönmüş oldu.

Yorum Yaz