Siyaset

Beykoz Belediye Başkanı'nın ilk telefon mesaisi

Beykoz Belediye Başkanı'nın ilk telefon mesaisi
08.02.2018 12:12
| | |
5429

Her Çarşamba 14:00-16:00 saatleri arasında vatandaşlarla telefonda görüşen Başkan Çelikbilek ilk mesaisinde 38 kişiyi dinledi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek 0 216 322 25 11 telefonunun ucunda ilçe sakinleriyle görüşüyor, istek, şikâyet ve taleplerini dinliyor.   

İlk telefon saati uygulamasında, kendisini arayan 38 vatandaşla görüşen Başkan Çelikbilek'in bu uygulaması Beykoz'da memnuniyet yaratırken, vatandaşlar, imar, iş, sosyal yardım gibi konularda taleplerde bulundu.

İstek ve taleplerinin yanı sıra ilçeye dair hizmet önerilerini de ileten vatandaşlar Başkan Çelikbilek’e başlattığı yeni uygulama için teşekkür etti.

Beykozlular Başkan’a direkt ulaşıyor

Beykozluları dinlemekten, istek ve sorunlarına çözüm üretmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Çelikbilek : “İlçe sakinlerimizin, istek ve taleplerinde bize direkt ve kolay ulaşabilecekleri yeni bir uygulamayı daha başlattık. İlk kez bu Çarşamba 38 vatandaşlarımızla görüştük, hasbihal ettik, dertlerini dinledik. Her Çarşamba halkımızı dinlemek için telefonda olacağım” dedi. 

Vatandaşlar cep telefonlarından ya da sabit hatlardan 0 216 322 25 11 No’lu telefonu tuşlayarak her Çarşamba Başkan Çelikbilek’le direkt olarak görüşebilecek.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Gazetesi, Yücel Çelikbilek, Telefon, Mesai

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"