Beykoz Belediye Başkanı’nın Abana ziyareti

  • Güncelleme: 03.08.2019 13:01
  • Okunma: 8349 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, İlçe başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ile birlikte Kastamonu Abana Deniz Şenlikleri Festivali’ne katmak üzere bölgeye gitti
Beykoz Belediye Başkanı’nın Abana ziyareti

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Başkan Aydın’ın uzun yıllar dostluğu olan Abana Belediye Başkanı Yunus Algün’ün konuğu oldu.

Başkan Aydın ile birlikte AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ın yanı sıra AK Partili Beykoz Belediye Meclisi üyeleri Engin Yıldız, Mehmet Temel ve AK Parti Beykoz İlçesi eski Başkanlarından Kastamonulu Salim Kararmaz’da Abana Şenlikleri’nde hazır bulunan isimlerdendi.

“Beykoz’da Kastamonuluların büyük bir teveccühüne mazhar oldum”

Başkan Aydın Abana Belediye Başkanlığına seçilen yılların dostu Yunus Akgül’ün konuğu olarak Abana’ya gelmekten dolayı mutlu olduğunu ifade ederken, “Abana’ya ilk gelişim ve çok güzel yerleri olduğunu gördüm. Beykoz’da son yapılan Mahalli seçimlerde Kastamonuluların büyük bir teveccühüne mazhar oldum. İşte bugün buraya gelmemde bu iki etkenin payı büyük. Beykoz Belediyesi olarak Abana Belediye Başkanımız Yunus Akgül’ün yanında olacağımızı ifade etmek isterim ” şeklinde konuştu.

Abana Belediye Başkanı Yunus Akgül’de İstanbul’dan gelen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’a teşekkür ederken, “Murat Başkanımızı Abana’mızda konuk etmekten dolayı mutluyuz, teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Öte yandan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç'ta, Kastamonu'da sevgiyle karşılandıklarını, misafirperverlikleri nedeniyle Kastamonulu hemşerilerine teşekkür ettiklerini söyledi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ı festival alanındaki ziyaretleri esnasında Beykoz’dan gelen vatandaşlarla karşılaştı.

Beykozlular, Abana’da Murat Aydın ile bir süre sohbet edip selamlaşırken, aynı zamanda başarılı bir fotoğraf sanatçısı olan Murat Aydın, Abana Sahilinde Güneşin batış anını dakika, dakika görüntüledi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz