Kültür

Beykoz Belediye Başkanı’ndan referandum ziyaretleri

Beykoz Belediye Başkanı’ndan referandum ziyaretleri
15.02.2017 19:29
| | |
5755

Foto galeri

16 Nisan’da yapılacak olan halk oylaması için çalışmalara başlayan Yücel Çelikbilek, Beykoz’daki dernekleri ziyaret ediyor...

Çelikbilek, Kastamonulular Derneği (KAS-DER) Beykoz Şubesi ile başladığı ziyaretleri Samsunlular Derneği il sürdürdü...

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilçede faaliyet gösteren yöre derneklerini sık sık ziyaret ederek dernek başkanlarından faaliyetleriyle ilgili bilgi alıyor, ilçeye dair hizmetleri paylaşıyor, öneri ve talepleri dinliyor.

Başkan Yücel Çelikbilek, ekip arkadaşlarıyla birlikte başladığı dernek ziyaretlerinin ilkini KAS-DER Beykoz Şubesi ve Beykoz Samsunlular Derneği’ne yaptı.

Dernek Başkanları, yönetim kurulları ve dernek üyelerinin hazır bulunduğu ziyarete, Belediye Başkan Yardımcıları Salim Öztürk, Mahmut Gülbasar, Tacettin Aksu ve  Yakup Özbek eşlik etti.

Milletimiz En Doğru Kararı Verecek

Başkan Çelikbilek ziyareti sırasında ülkenin gündemi olan referanduma da değindi. “Milletimizin yarınlarını güven ve istikrarla geçireceği, huzurun teminatı, hakettiği güzel sisteme kendi karar verecektir”diyen BaşkanÇelikbilek, Beykozlu derneklerin üyelerinin ve toplumu temsil eden STK’ların temsilcilerinin, vatandaşlık görevlerini yapacağına inandığını belirtti. 

Ziyaret ettiği derneklerde kendisine çeşitli hediyeler verilen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e, yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu, Salim Öztürk, Mahmut Gülbasar ve Tacettin Aksu eşlik etti.

Başkan Çelikbilek dernek üyelerini dinleyerek, belediye hizmetlerine ilişkin beklentileriyle ilgili notlar aldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Yücel Çelikbilek, Ziyaret, Samsunlular Derneği, Kas-Der

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"