Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın Kovid-19 aşısı oldu

  • 0
  • 8539

Sağlık Bakanlığı tarafından ülke genelinde yürütülen aşılama programı kapsamında sırası gelen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın sabah saatlerinde aşı oldu.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın (61) ilk doz Korona virüsü aşısını oldu.

Sağlık Bakanlığı tarafından ülke genelinde yürütülen aşılama programı kapsamında sırası gelen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın sabah saatlerinde aşı oldu. 

Belediye bünyesinde ilçe sakinlerine hizmet veren Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne gelen Başkan Murat Aydın’a burada görevli sağlık personeli tarafından aşı yapıldı.

Kendisi de anne ve babasını kısa bir süre önce corona virüsü sebebiyle kaybeden Başkan Aydın, iğneyi yapan sağlık çalışanına teşekkür ederek, kurumdaki personellerle sohbet etti.

Başkan Aydın: “Aşı olsak dahi kurallara riayet etmeliyiz”

Aşı olduktan sonra konuşan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın: “Devletimiz salgın sürecini çok güzel yönetti. Bu konuda sağlık çalışanlarımıza ve yetkililere müteşekkirim. Korona virüse karşı aşı bulundu. Yerli aşılar da inşallah kısa süre sonra gelecek. Biz de aşımızı yaptırdık. Aşıyı yapan arkadaşımızın eline sağlık, hiç hissetmedim. Toplumun risk altında olan bütün kesimleri de umarım kısa süre içerisinde aşılanmış olur. Ayrıca aşı olsak dahi kurallara riayet etmek durumundayız. Maske, mesafe ve temizlik kurallarını uygulamalıyız. Bu işin şakası yok. Herkese sağlıklı bir yaşam diliyorum” dedi.

Haber Merkezi

Beykoz Belediyespor evinde fırtına olup esti
Önceki Beykoz Belediyespor evinde fırtına olup esti
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi