Beykoz Belediye Başkanı mahalle muhtarlarını ağırladı

  • 0
  • 9151
Beykoz Belediye Başkanı mahalle muhtarlarını ağırladı
Beykoz Belediye Başkanı mahalle muhtarlarını ağırladı
Beykoz Belediye Başkanı mahalle muhtarlarını ağırladı
Beykoz Belediye Başkanı mahalle muhtarlarını ağırladı

Belediye Başkanı Murat Aydın 19 Ekim Muhtarlar günü nedeniyle Riva Elmasburnu Restorandaki akşam yemeğinde Beykoz Muhtarlarını ağırladı.

Beykoz Kaymakamı Faik Oktay Sözer’inde katıldığı toplantıya Beykoz Muhtarları, İBB’nin düzenlemiş olduğu İstanbul ilçeleri arasındaki muhtarlar turnuvasında şampiyon olarak aldıkları kupa ile geldiler.

Kısa bir açılış konuşması yapan Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun, Beykoz Kaymakamı Sözer’e ve Belediye Başkanı Murat Aydın’a teşekkür etti.

Beykoz Kaymakamı Faik Oktay Sözer’in günün önemine ilişkin konuşmasının ardından Başkan Aydın muhtarlara yönelik duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’da, muhtarlar günü nedeniyle bir arada olduklarını ifade ettiği konuşmasında, kısa süre önce geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Çavuşbaşı’ndaki evinde ziyaret ettiği Çengeldere Mahalle Muhtarı Ramazan Dilmaç’a tekrar geçmiş olsun dileklerini bildirdi.

Bütün muhtarlara sağlık sıhhat, ebediyete intikal edenlere de Allah’tan rahmet dileyen Başkan Aydın, 2024 Yerel Seçimlerinde aday olmayı düşünenlere de başarı temennilerini dile getirdi.

“Amacımız, sizler mahallelerde bizler de ilçemizde dua almak, teşekkür almak, bizim motivasyonumuz teşekkür.” diye konuşan Başkan Aydın,  “bizim motivasyonumuz şu iş güzel oldu, şöyle hayırlı, güzel bir iş yaptınız denmesidir” ifadelerini kullandı.

Başkan Murat Aydın, “Belediye Başkanı olarak muhtarlarla aynı psikoloji de hareket ediyoruz. Mahallelerimizde yaşamı daha güzel kılmak, insanlarımızı daha mutlu etmek adına bir gayretin, bir koşturmanın içerisindeyiz” dedi.

Görev süresinin sonuna hep beraber ulaşacaklarını, görevin sonunda da tekrar göreve talip olanların sandıklardan yetkiyi tekrar almış olarak çıkmalarını temenni eden Başkan Aydın, katılımları nedeniyle teşekkürlerini ilettiği mahalle muhtarlarına üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu birer kol saati hediye etti.

Muhtarlar ise kazanmış oldukları şampiyonluk kupasını getirerek Başkan Aydın’ın jestini karşılıksız bırakmadı.

Beykoz Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun hep birlikte şampiyonluk kupasıyla basına poz verdi.

Haber Merkezi   

Beykoz SAL temsilcisi Kavacık 3. galibiyetin peşinde
Önceki Beykoz SAL temsilcisi Kavacık 3. galibiyetin peşinde
Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü
Sonraki Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü