Beykoz Belediye Başkanı, İBB'ye kurban kesecek

  • Güncelleme: 09.07.2020 17:18
  • Okunma: 5475 kez
  • Yorum: 4
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, planların yapılması halinde Ekrem İmamoğlu'nu kurban keserek karşılayacağını söyledi.
Beykoz Belediye Başkanı, İBB'ye kurban kesecek

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Meclis'te faaliyet raporunun görüşmeleri sırasında planların yapılamamasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Beykoz genelinde ve Çavuşbaşı bölgesinde çalışmaların devam ettiğini söyleyen Aydın, İBB ile işbirliği içerisinde planların yapılması gerektiğini söyledi.

Aydın, şunları söyledi:

"Söyleyeceğiniz bir şey varsa gelin söyleyin. Planlar yapılsın Büyükşehir Belediye Başkanını burada kurban keserek karşılarım. Bakanlık yetkisindeki yerlerde de engel olunmaması gerekir. Neyi sorarsanız onu size vermeye hazırım."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri

Yorumlar (4 Yorum)

Gökhan Erdoğan (1 ay önce)

Yıllardır İBB sizdeydi, çözseydiniz. Şimdi ihaleyi İmamoğlu'na mı yıkmaya çalışıyorsunuz?

İsmail güngör (1 ay önce)

Eski deri kundura fabrikası na gitmek, Mobile gitmek için kullanılan köprü 5 aydır kullanılamamakta.(araç trafiğine kapalı,) yetkililer köprü yü yapmak için neyi bekliyorlar.

Doğan KAYA (1 ay önce)

Cemal Sataloğlu Murat Aydının fabrika ayarlarını bozdu

Query (1 ay önce)

Planlar ibb tarafindan mi engelleniyor? Kim nasil cozecekse cozsun lutfen. Eger ibb tarafinda bir engel varsa cikip halka onu soyleyin. Bu konu oncelikle sizin cozmeniz gereken bir konu.

Yorum Yaz