Son Dakika

Beykoz Belediye Başkanı Çelikbilek'ten yeni uygulama

Beykoz Belediye Başkanı Çelikbilek'ten yeni uygulama
05.02.2018 13:23
| | |
10395

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek her Çarşamba 14:00-16:00 saatleri arasında ilçe sakinleriyle telefonda görüşecek.

Beykoz Belediye Başkanı vatandaşların istek, şikâyet ve taleplerini dinleyecek.  

Vatandaşlar cep telefonlarından ya da sabit hatlardan 0 216 322 25 11 No’lu telefonu tuşlayarak Başkan Çelikbilek’le direkt olarak görüşebilecek.

Başkan Çelikbilek ilk telefon görüşmesine 7 Şubat 2018 Çarşamba günü (bu Çarşamba) başlayacak.

Beykozlular Başkan’a direkt ulaşabilecek

Beykozluları dinlemekten, istek ve sorunlarına çözüm üretmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Yücel Çelikbilek: “Bu güzel ilçeyi halkımızla hep birlikte yönetiyoruz. Bugüne kadar Halk Saati’nden randevulu görüşmelere, sosyal medyadan mahalle ziyaretlerine farklı mecralarda Beykozlularla buluştuk hasbihal ettik, halkımızı dinledik.  İlçe sakinlerimizin hizmetlerle ve şahsi konularıyla ilgili bize direkt ve kolay ulaşabileceği yeni bir uygulamayı daha başlatıyoruz. Her Çarşamba 14:00-16:00 saatleri arasında telefonda ilçe sakinlerimizi dinleyeceğim, istek ve şikâyetlerine çözüm bulacağım.” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Yücel Çelikbilek, Vatandaş, Telefon, Görüşme, İstek, Şikayet, Dilek

reklam
2 Yorum
meral kahraman01.05.2018 23:36:13

başkanim saygilarimla ben asker annesiyim eşim yok boşandim oglum nişanlanmak istiyor malum genç seviyolar birbirini ama madı gucum yok oglanda asker belediyemizdn bi asker annesiolarak madi yardim istiyorum genclerimeze guldurelim yuvasini kurmak için başkanima saygilarimla

HALİT KILIÇ06.02.2018 21:24:46

BEYKOZ BELEDİYESİNİN SAYIN YETKİLİLERİ ; GEÇEN GÜN YEREL BASINDA YAYINLANAN BİR FOTOĞRAFTAN SONRA AKLIMA GELDİ. ASKI SÜRESİ 12 ŞUBATTA SONA ERECEK OLAN BEYKOZ İLÇESİ GGE BÖLGESİ I.ETAP PLAN SINIRLARI İÇERSİN DE KALAN BİR PARSELDE , BEYKOZ BELEDİYE MECLİSİNCE 10.05.2013 TARİH 714 SAYILI KARAR İLE I NO LU KENTSEL DÖNÜŞÜM ALANI KARARI ALINMIŞTI. BU KARARA KONU 835 ADA 15 NO LU PARSEL 25.699 M2 OLUP İDARE MAHKEMESİ KARARI KESİNLEŞİNCEYE KADAR TAPUSU BEYKOZ BELEDİYESİ ÜZERİNDEDİR. ANLAYAMADIĞIM ŞU; BEYKOZ BELEDİYESİ BİR KARAR ALIYOR, SONRA VAZGEÇİYOR Kİ; TAPUSU BELEDİYE ÜZERİNDE BEYKOZ UN KURTULUŞU OLABİLECEK BU PARSELİN TAMAMINA YAKIN KISMI İMAR PLANLARINDA PARK ALANI OLARAK PLANLANIYOR. BUNA KARŞILIK BEYKOZLUYA HİZMET ADI ALTINDA KONUT YAPMAK ÜZERE BİR TAKIM PARSELLERİN SATIN ALINMASI KARARI KURTULUŞ OLARAK GÖSTERİLİYOR. AYRICA BU PLAN BÖLGESİNDE BELEDİYE ( HAZİNE ) PARSELİ YEŞİL ALAN YAPILIRKEN , İNŞAAT FİRMALARINA AİT TARIMSAL NİTELİĞİ KORUNACAK ALANLAR VE YEŞİL ALANLAR KONUT - TİCARET +HİZMET VE TİCARET ALANLARINA DÖNÜŞÜYOR. ŞU BEYKOZ DA HALKA SAHİP ÇIKIN ARTIK. HEY SEN CHP Lİ ARKADAŞIM..... UYUMA, UYUTMA.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"