Beykoz Belediye Başkanı Aydın muhtarları ağırladı

  • 21.12.2021 16:56
  • Güncelleme: 21.12.2021 16:57
  • Okunma: 4569 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Muhtarlar Derneği'nin yeni yönetimi Belediye Başkanı Murat Aydın ile bir araya geldi. Ziyarette imar durumu da konuşuldu.
Beykoz Belediye Başkanı Aydın muhtarları ağırladı

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen kongreyle Beykoz Muhtarlar Derneği başkanlığına seçilen Rüzgarlıbahçe Muhtarı Sedat Altun ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Murat Aydın'ı ziyaret etti.

Karşılıklı fikir alışverişi yapılan toplantıda ilçeye dair bazı konularda da fikir teatisinde bulunuldu.

Edinilen bilgiye göre bazı muhtarların, muhtarlık yapılarına kira ödediği, bunun yanında bazı sorunların da bulunduğu, bu sorunların çözümü için de Başkan Aydın'dan konuya müdahil olunmasını istedikleri belirtildi.

Yeni tip koronavirüs nedeniyle muhtarların Belediye Başkanı Aydın ile bir araya gelemediğini, bu nedenle muhtarların da bir toplantı talebinde bulunduğu ifade edildi.

Beykoz'da mahkemesi devam eden mahallelerde imar çalışmasının başlayabilmesi için dava sürecinin beklendiğini aktaran Aydın'ın, davalar sonuçlandıktan sonra hızlı bir şekilde ekip olarak çalışmaya başlayacaklarını kaydettiği öğrenildi.

Beykoz Muhtarlar Derneği Yönetimi Belediye Başkan Aydın'ın yanı sıra Başkan Yardımcıları Selami Keskin, Feruz Kutsal ve Fatih Sağlam'a da nezaket ziyaretinde bulundu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz