Beykoz Belediye Başkanı Aydın muhtarları ağırladı

  • 0
  • 6095
Beykoz Belediye Başkanı Aydın muhtarları ağırladı
Beykoz Belediye Başkanı Aydın muhtarları ağırladı
Beykoz Belediye Başkanı Aydın muhtarları ağırladı

Beykoz Muhtarlar Derneği'nin yeni yönetimi Belediye Başkanı Murat Aydın ile bir araya geldi. Ziyarette imar durumu da konuşuldu.

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen kongreyle Beykoz Muhtarlar Derneği başkanlığına seçilen Rüzgarlıbahçe Muhtarı Sedat Altun ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Murat Aydın'ı ziyaret etti.

Karşılıklı fikir alışverişi yapılan toplantıda ilçeye dair bazı konularda da fikir teatisinde bulunuldu.

Edinilen bilgiye göre bazı muhtarların, muhtarlık yapılarına kira ödediği, bunun yanında bazı sorunların da bulunduğu, bu sorunların çözümü için de Başkan Aydın'dan konuya müdahil olunmasını istedikleri belirtildi.

Yeni tip koronavirüs nedeniyle muhtarların Belediye Başkanı Aydın ile bir araya gelemediğini, bu nedenle muhtarların da bir toplantı talebinde bulunduğu ifade edildi.

Beykoz'da mahkemesi devam eden mahallelerde imar çalışmasının başlayabilmesi için dava sürecinin beklendiğini aktaran Aydın'ın, davalar sonuçlandıktan sonra hızlı bir şekilde ekip olarak çalışmaya başlayacaklarını kaydettiği öğrenildi.

Beykoz Muhtarlar Derneği Yönetimi Belediye Başkan Aydın'ın yanı sıra Başkan Yardımcıları Selami Keskin, Feruz Kutsal ve Fatih Sağlam'a da nezaket ziyaretinde bulundu.

Haber Merkezi

Beykoz'da beklenen mevsimin ilk kar yağışı başladı
Önceki Beykoz'da beklenen mevsimin ilk kar yağışı başladı
Beykoz’da depreme dayanıksız cami ibadete kapatıldı
Sonraki Beykoz’da depreme dayanıksız cami ibadete kapatıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz