Eğitim

Beykoz Belediye Başkanı akademisyenleri ağırladı

Beykoz Belediye Başkanı akademisyenleri ağırladı
15.05.2019 14:15
| | |
2967

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, nezaket ziyareti için gelen Beykoz’daki üniversitelerin temsilcilerini konuk etti.

Başkan Murat Aydın, Marmara Üniversitesi Rektörü Erol Özvar ve Genel Sekreter Murat Arısal’ı, Türk Alman Üniversitesi Rektörü Halil Akkanat, Üniversite Koordinatörü İzzet Furgaç ve öğretim üyelerini, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Başkan Vekili Yunus Nacar’ı, Beykoz Üniversitesi Rektörü Mehmet Durman’ı, Mütevelli Heyet Başkanı Ruhi Engin Özmen ve  Mütevelli Heyet Üyesi 5. Dönem Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül’ü belediyede ağırladı.

Aydın kendisine ayrı ayrı ziyaretlerde bulunan rektör, yönetici ve öğretim üyeleri ile Beykoz üzerine karşılıklı istişarelerde bulundu.

Başkan Murat Aydın ilçeye katkıda bulunan, Beykoz’un markası üniversitelerde eğitimin daha kaliteli ve başarılı bir yapıya kavuşması için yapılacak yatırım ve hizmetlere hep birlikte katkı sunacaklarını vurguladı.

Başkan Murat Aydın : “Beykoz’un geleceğine değer katan kıymetli hocalarımıza nezaketleri için teşekkür ediyorum”

Başkan Murat Aydın, “Beykoz’un geleceğine değer katan kıymetli hocalarımızla gençlerimizin başarılarına katkı sunacak projelerle ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. İyi dileklerde bulunan tüm hocalarımıza nezaket ziyaretleri ve güzel temennileri için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Gazetesi, Akademisyen, Ziyaret, Murat Aydın

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"