Siyaset

Beykoz Belediye Başkanı Adem Öztürk olsaydı?

Beykoz Belediye Başkanı Adem Öztürk olsaydı?
06.03.2016 17:38
| | |
6803

Video galeri

Beykoz'un ANAP'lıları bu kez partilerinde MKYK Üyeliğine kadar yükselmiş Rizeli Mahmut Ekşi'yi ağırladı.

Beykoz'un ANAP'lıları bu kez partilerinde MKYK Üyeliğine kadar yükselmiş Rizeli Mahmut Ekşi'yi ağırladı.

Bir süredir düzenli olarak toplanan ve son birkaç aydır toplantı sayısını artıran Beykoz'un ANAP'lıları bu kez eski MKYK Üyesi Mahmut Ekşi'yi ağırladı. Bir konuşma yaparak, Beykozlu partidaşlarıyla kucaklaşmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Mahmut Ekşi ise çarpıcı açıklamalar gerçekleştirdi.

Geçmiş dönemin ANAP’lısı ve şimdiki BEYMEZ Başkanı da olan Adem Öztürk'ün Anavatan Partisi’nden Beykoz Belediye Başkanı olarak Aday gösterilmediğinden yakınan Mahmut Ekşi, "Eğer o gün Adem Öztürk'ü aday olarak gösterseydik, kesinlikle seçilirdi. O seçildikten sonra ise biz Beykoz'da bugüne gelinceye kadar hiçbir seçimi kaybetmezdik" dedi. Öte yandan Rizeli Mahmut Ekşi, konukların affına sığınarak, bu seferlik yemek parası toplanmamasını istedi ve tüm masrafları kendisinin ödeyeceğini belirtti.

‘ANAP’ın Kurucularından Arif Küçük, dostlarıyla yaşadığı rahatsızlığın ayrıntılarını paylaştı’

Beykoz'un eski ANAP'lıları Tolon Restaurant'ta toplanmaya ve eski günleri yâd etmeye devam ediyor. Bir süredir toplantılarına konuk dâhil ederek, eski dostlarla buluşmaya da olanak tanıyan ANAP'lılar bu kez de eski ANAP MKYK Üyesi Mahmut Ekşi'yi ağırladı. Mahmut Ekşi'nin yanı sıra İshak Koçoğlu'na söz veren Beykozlular, dile gelen anılarla eski günleri yeniden hatırladılar.

Konuklar arasında ANAP Beykoz İlçe teşkilatı kurucularından Arif Küçük de vardı ve Küçük, yaşadığı rahatsızlıkla ilgili ayrıntıları dostlarıyla paylaştı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Anaplılar, Adem Öztürk, Mahmut Ekşi, Arif Küçük

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"