Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Özbek oldu

  • 4
  • 14473

İstifasıyla Beykoz'da gündemi değiştiren Başkan Yarımcısı M. Hanefi Dilmaç'ın yerine Başkan Çelibilek'in yeni tercihi Yakup Özbek oldu.

Hanefi Dilmaç'ın yerine Meclis üyesi Yakup Özbek getirildi... 2014 Yerel Seçimleri'nde AK Parti'den meclis üyesi seçilen Yakup Özbek, Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un partisi HAS Parti'nin AK Parti ile bütünleşmesi sonucu AK Parti saflarına katılmıştı.

2014 yılında AK Parti'den Beykoz Belediye Meclisi'ne giren Yakup Özbek Çavuşbaşı Fatih Mahallesi'nde oturuyor. Erzurumlu olan Yakup Özbek bir önceki dönemde Üsküdar'da meclis üyesiydi.

Hukukçu olan Yakup Özbek, Beykoz Belediye Meclisi Hukuk Komisyonu Başkanlığı ve Meclis Başkan 2. Vekilliği görevini yürütüyordu. Özbek aynı zamanda serbest avukat olarak çalışıyordu.

Haber Merkezi

Beykozlu aile evlat acısıyla sarsıldı
Önceki Beykozlu aile evlat acısıyla sarsıldı
İstanbul yağışlara hazır mı? Beykoz Meclis Üyesi anlattı
Sonraki İstanbul yağışlara hazır mı? Beykoz Meclis Üyesi anlattı
Yorumlar (4 Yorum)

falan (7 yıl önce)

beykozu görmeden meclis üye si var :) hiç değilse adam fatih mahallesi sakini beykoz ile ilgili hiç anısı var mı merak ediyorum

seçilmiş (7 yıl önce)

Seçimle değil Atamayla yapılırsa yerel yönetimden muhtarla çay bile içsen Yönetilen Yöneticisini seçmedikten sonra çay değil kahve bile içsen sindirmesi zor bu kötü idareyi.. İzin ver düşünelim, konuşalım ve seçelim kendi yöneticimizi tıpkı apartmanımızdaki gibi.. Açık olalım anlamaya.. Beykoz nereye..

Fatos (7 yıl önce)

Beledeyide calisanlarin çogu beykozlu degil. Beykozlular oy kullaniyor AMA bask a il ve ilçelerden insanlar getiriliyor. Hakkimi hiç bir sekilde helal Etmiyorum. Uyuma beykoz

Bilmezkişi (7 yıl önce)

Önce üsküdar belediyesi meclis üyesi sonra beykoz bu adam beykozlu bile değilken bunu başkan yardımcısı yapan kişinin ne tür planları var beykozlu beykozda kalacak diye program yaparken siz önce içinizdeki beykozluları temizliyorsunuz

Yorum Yaz