Beykoz Başsavcısından iftar programları

  • 0
  • 1825
Beykoz Başsavcısından iftar programları
Beykoz Başsavcısından iftar programları
Beykoz Başsavcısından iftar programları
Beykoz Başsavcısından iftar programları

Beykoz Cumhuriyet Başsavcısı Barış Duman ve Kaymakam Faik Sözer, Beykoz hakimleri ile adliye personelini iftarda ağırladıktan sonra Polis Koruma Derneğinin iftarına katıldı.

Beykoz Kaymakamı Faik Oktay Sözer ve Cumhuriyet Başsavcısı Doç. Dr. Barış Duman, hakimler ve adliye personelinin katılımıyla düzenlenen iftar programına katıldı.

Beykoz Cumhuriyet Başsavcısı Doç. Dr. Barış Duman’ın ev sahipliğinde Beykoz Belediyesi Millet Sofrası’nda gerçekleşen iftar programı öncesi Kuran-ı Kerim tilaveti gerçekleşti.

Göksu Peksimetçi Salih Ağa Camii İmam Hatibi Rıfat Kaya’nın gerçekleştirdiği Kuran-ı Kerim tilaveti sonrası oruçlar açıldı. 

Edilen duanın ardından Başsavcı Duman ve Kaymakam Sözer, Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğünde Polis Koruma Derneği Yönetimince düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

Dernek Başkanı Birzat Mermer, Başsavcı Barış Duman ve Kaymakam Faik Sözer'in davetlerine katılımlarından mutluluk duyduklarını ifade etti.

İlçe Emniyet Müdürü Hakan Öztürk ise İl Emniyet Müdürlüğünde seçim güvenliğine yönelik düzenlenen toplantı nedeniyle davete katılamadı.

Haber Merkezi

AK Parti Beykoz'da Kastamonulularla iftarda buluştu
Önceki AK Parti Beykoz'da Kastamonulularla iftarda buluştu
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz