Spor

Beykoz baskette yenilendi

Beykoz baskette yenilendi
15.10.2015 18:28
| | |
5087

Beykozspor Kulübü Başkanı Zeki Aksu ve antrenör Fikret Cansever yeni sezon hazırlıklarını değerlendirdi

Beykozspor Kulübü Başkanı Zeki Aksu ve antrenör Fikret Cansever yeni sezon hazırlıklarını değerlendirdi.

Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Beykoz ilçesinde bir basketbol kültürünün var olduğunu belirterek, "İlk şampiyon, ilk Yabancı Oyuncu transferini gerçekleştiren kulüp olarak da camiada hafızalarda yerini almış bir kulübüz. 6 Sezon profesyonel anlamda 1.Liglerde oynamış bir kulüp olarak 4-5 sezon önce Beko Basketbol Liginde mücadele ettiğimiz günlere geri dönme niyetindeyiz. Bu amaçla 2015-16 Sezonundan beklentilerimiz yüksek. Sizlerin de buna fazlası ile katkı vermenizi bekliyoruz" diye konuştu.

Beykoz Basketbol Takımını bu sezon çalıştıracak olan Fikret Cansever ise yaptığı konuşmada, "Beykoz Kulübü uzun süredir takip etmekte olduğum bir yer. Hatta birkaç sezon öncesinde takım antrenörlüğü konusunda da bir teklif almıştım. Aradan geçen yıllar zarfında Bölgesel Ligde oynamak zorunda kalan takımımızı üst liglere taşımak istiyoruz. İyi bir kadro kurduk, hazırlık maçlarımızda gayet başarılı bir görüntü çizdik. İnşallah hedeflenen noktaya el birliği ile geleceğiz" şeklinde konuştu.

Beykoz Spor Kulübü Basketbol Şube Sorumlusu Serkan Taş ise yaptığı açıklamada, iyi bir ekip olduklarının altını çizerken, "Tek sıkıntımız kendi evimizde, salonumuza maçlara çıkamamamız. Oysa Beykozlu basketbol severler önünde oynamak takımına ayrı bir motivasyon kaynağı olacaktı. Maçlarımızı Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda oynamak için ilgililerden yardım bekliyoruz" dedi.

Geçen sezonki kadrosundan sadece Görkem Kolaylı ve Buğra Dülçekçi'nin kaldığı sarı-siyahlı ekibin 2015-16 Sezonu için yaptığı transferler ise şöyle ;

Cem Kırılmaz - Ufuk Hortum - Mete Meral - Levent Çağlar (Yeşilyurt SK)

Bora Kayıkçı (Çorlu Belediyespor)

Ahmet Güney (UPS SK)

Serdar Süzer-Atakan Yazıcı (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Genç Takım)

Ant Süt (Çağdaşlar SK)

Erman Uğur (Çanakkale)

Ayhan Alev (İzmir Bayraklı)

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykozspor Kulübü, Zeki Aksu, Antrenör, Fikret Cansever, Transfer, BAL

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"