Beykoz baskette ilk maçına yarın çıkıyor

  • Güncelleme: 08.10.2019 18:34
  • Okunma: 1821 kez
  • Yorum: 0
Beykoz SK Bsketbol Takımı 2019-20 Sezonunda A Takım düzeyinde ilk maçına yarın çıkıyor.
Beykoz baskette ilk maçına yarın çıkıyor

Sarı-Siyahlı Ekipte ilk hafta rakibi ise Kurtuluşspor oldu. Müsabaka Saat 20.00’de Küçükçekmece Spor Salonunda başlayacak. Maçı Muharrem Atlı-Emre Sezgin Hakem ikilisi yönetecek.

İstanbul Büyük Erkekler Liginde mücadeleye başlayacak olan Beykoz SK Basketbol Takımı burada ilk 3 takım arasında girip Bölgesel Basketbol Liginden mücadelesine devam etme düşüncesiyle hareket ediyor.

Serkan Taş’ın Basketbol Şube Sorumlusu olduğu Beykoz SK Basketbol Takımı 2019-20 Sezonunda kadrosuna şu isimleri dahil etti.

Mehmet Baraş,  (Galatasaraylı Eski Profesyonel Sporcu),  Ufuk Hortum (TED-Eski Profesyone Oyuncu), Emir Kaan Yılmaz (Beşiktaş), Erden Düşmez (Karşıyaka), Ertan Bostan (Teşvikiye), Eren Kartal (İTO), Abdullah Baykol (İTO), Batuhan Taş-Ali Üçok-Arda Çekiç-Aykut Karaca (Altyapı)

Sarı-Siyahlı Ekipte Baş Antrenör Öğünç Babacan olurken Yardımcılığını Bora Demirbaş yapacak. Takım Genel Kaptanı ise Can Hancı.

Beykoz Spor Kulübü Basketbol Şube Sorumlusu Serkan Taş yaptığı açıklamada, kısa zamanda oluşturulan bir takım oldukları için hazırlık sürecinin kısa bir zaman dilimine denk geldiğini söylerken, "Hazırlanmak için çok vaktimiz olamadı ama iyi bir takım kurduk ve lig devam ederken de takviyelerimiz olacak. Antrenmanlarımızı Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda yapıyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi yetkililerine yardımcı oldukları ve salon tahsis ettikleri için teşekkür ediyoruz,  sağ olsunlar. Maçları da burada yapmak istiyoruz ama pota ve taşıyıcı sistemde birtakım sıkıntılar var, yükseklik ayar vidaları kırılmış, standart ölçülere gelemiyor. Potaların tamirlerini yaptırdıktan sonra maçlarımızı da Recep Şahin Köktürk’de yapacağız" dedi.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz