Beykoz Basketbol Takımı zayıf rakibini farklı yendi

  • 0
  • 2749
Beykoz Basketbol Takımı zayıf rakibini farklı yendi
Beykoz Basketbol Takımı zayıf rakibini farklı yendi

Beykoz Basketbol Takımı uzun bir aranın ardından ikinci yarının ilk maçında Kadıköy Caferağa Spor Salonunda grubun en zayıf halkalarından olan İstanbul Panterlerini farklı yendi.

KBBL (Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi) B Grubunda ilk iddiası ile yola devam eden Beykoz Basketbol Takımı uzun bir aranın ardından ikinci yarının ilk maçında Kadıköy Caferağa Spor Salonunda grubun en zayıf halkalarından olan İstanbul Panterlerini farklı yendi: 69-16.

Ahmet Sabri Yıldız, Ünal Gündoğdu ve Emirhan Sertoğlu Hakem üçlüsünün yönettiği müsabaka Sarı-Siyahlıların her maçına gelen sadık grubu da izledi.

Mücadelenin ilk çeyreği 16-5, İkinci Çeyreği 15-7, Üçüncü Çeyreği 22, son çeyreği ise 14-2'lik Beykoz Basketbol üstünlüğünde tamamlandı.

Rakibine sadece 16 sayılık basket hakkı tanıyan Beykoz ekibinde günün en fazla sayı kaydeden ismi ise kaydettikleri 11'er sayı ile Berna San ile Mia Draskiçeviç idi.

Diğer sayı dağılımı ise şöyle oluştu;

Ezgi Küçüktaş 10, Berra Gülen 3, İrem Beriş 3, İrene 6, İlayda Kocakurt 8, Zümrüt Karahan 8 ve Efsun Çelik 9, Mia 11, Berna San 11

Beykoz Basketbol 2. Yarının ikinci müsabakasında Cuma Günü Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda Bursa Ayyıldızspor ile Saat 14.00'de başlayacak mücadeleye çıkacak.

Spor Servisi

Emek-li-yorum… Sosyal güvenlik - Sosyal adalet
Önceki Emek-li-yorum… Sosyal güvenlik - Sosyal adalet
Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Sonraki Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz