Son Dakika

Beykoz Basketbol Takımı taraftardan ümitli

  • 0
  • 853
Beykoz Basketbol Takımı taraftardan ümitli

Geride kalan hafta sonunda Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda oynanan sezonun ilk maçı da olan İstanbul Panterleri karşılaşmasından farklı galibiyetle ayrılan Beykoz Basketbol Takımında neşeli günler hüküm sürüyor.

Sarı - Siyahlı takım adına maçta 10 sayıya imza atan yetenekli oyuncu Berna San'dan maçı izleyen, destek olan Beykozlu sporseverlere teşekkür mesajı geldi...

Bu sezon Khalkedon Takımından kadroya dahil olan ve 2 ve 3 numaralı pozisyonlarda görev yapan başarılı isim etkili oyunu ile tribünlerden geçer notu fazlası ile aldı.

“Hedefi olan bir takıma geldiğim için mutluyum... İlk maçımızda tribünler nasıl olacak diye düşünürken, müthiş bir destek görmek hepimizi heyecanlandırdı, daha da istekli oynadık. İlk maçlar rakip kim olursa olsun hep farklı geçmiştir. Nitekim maça istediğimiz gibi de başlayamadık. Sonrasında gerçek hüviyetimize ulaşıp çok farklı bir galibiyete imza atmış olduk. Lig uzun bir maratonu içermekte, bu süreçte bizim iç saha maçlarında itici gücümüz bu taraftarlar olacaktır. Her birine ayrı, ayrı teşekkür ediyoruz " diye konuşan Berna San, hafta sonundaki Bursa deplasmanından da farklı bir skor ile ayrılma düşüncesinde olduklarını sözlerine ekledi.

Spor Servisi

Anadoluhisarı Beykoz’a sürprizle döndü
Önceki Anadoluhisarı Beykoz’a sürprizle döndü
Beykoz sokaklarındaki sahipsiz hayvan sayısı korkutuyor
Sonraki Beykoz sokaklarındaki sahipsiz hayvan sayısı korkutuyor