Son Dakika

Beykoz Basketbol Takımı salonuna kavuştu

  • 0
  • 1203
Beykoz Basketbol Takımı salonuna kavuştu
Beykoz Basketbol Takımı salonuna kavuştu
Beykoz Basketbol Takımı salonuna kavuştu

KBBL (Kadınlar Bölgesel Basketbol Liginde) mücadele etmeye hazırlanan Beykoz Basketbol Spor Kulübünde antrenmanlarda tempo arttı.

2022-23 Sezonununu en erken açan kulüplerden olan Sarı-Siyahlı ekip, Lig maçlarının Kasım Ayı içinde başlanacağının açıklanmasının ardından Polonezköy'deki 10 günlük ilk etap kamp çalışmalarının ardından antrenmanlarına ara vermişti.

Cüneyt Pulant'ın Kulüp Başkanlığını yaptığı Boğaziçi Ekibi Elmira Draskiceviç gibi marka olmuş bir ismi Menajerliğe getirdikten sonra Takımı da Koç Ömer Petorak ve Yardımcı Antrenör Ozan Bayındır'a teslim etmişti.

Beykoz temsilcisinde ikinci etap çalışmaları başlarken Ligin başlangıç tarihinin ileri tarihte açıklanması sonrasında Sırbistan'da yapılması düşünülen kamp da iptal edilmişti.

Haftanın ilk çalışmasını Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda yapan Beykoz Basketbol Takımı müsabakalarını da bu salonda yapmak için İBB Spor Birimi ile anlaşmaya varmıştı.Beykoz Basketbol Spor Kulübü Başkanı Cüneyt Pulant yaptığı açıklamada, "Beykozlu basketbol severler ile buluşmamız biraz sarktı ancak bu sezon müthiş mücadeleleri Beykoz'a taşıyacağımız için de heyecanlı olduğumuzu da söylemek isterim. Antrenmanlarımız neşeli ve tempolu geçmekte. Ömer Petorak ve ekibine güvenimiz tam" diye konuştu.Beykoz Basketbol SK Takım Koçu Ömer Petorak ise genç bir kadroya sahip olduklarının altını çizerken, "Grubumuzu ve rakiplerimiz öğrendik. İlk maçımıza kadar yapacağımız antrenmanlar ve maçları ile hazır hale geleceğiz. Ben bu takıma güveniyorum ve de Beykoz'a Basketbol heyecanını geri getireceğimize eminim. İlk lig maçımızı şimdiden gerek bizler gerekse de sporcularımız heyecanla beklemekte" dedi.

Spor Servisi

İHH Beykoz Temsilciliğinden yeni kampanya, Komşundan haberin var mı?
Önceki İHH Beykoz Temsilciliğinden yeni kampanya, Komşundan haberin var mı?
Beykoz Basketbol Kadıköy deplasmanına hazırlanıyor
Sonraki Beykoz Basketbol Kadıköy deplasmanına hazırlanıyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz