Son Dakika

Beykoz Basketbol Takımı 2. Hazırlık maçını da kazandı

  • 0
  • 1927
Beykoz Basketbol Takımı 2. Hazırlık maçını da kazandı
Beykoz Basketbol Takımı 2. Hazırlık maçını da kazandı
Beykoz Basketbol Takımı 2. Hazırlık maçını da kazandı

KBBL (Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi) temsilcilerinden Beykoz Basketbol Takımı lig maçları öncesinde ikinci hazırlık karşılaşmasını Kadıköy Basketbol Takımı ile yaptı.

Recep Şahin Köktürk Spor Salonundaki mücadele büyük bir heyecana sahne oldu. Sarı-Siyahlı ekip Kadıköy Basketbol karşısında son iki periyottaki üçlükleri ile maçı farklı kazanmasını bildi.

Bu sezon ligde aynı grupta mücadeleye çıkacakları rakipleri karşısında tüm sporcularına yer veren Beykoz Basketbol kenar yönetimi müsabakanın ardından alınan galibiyetten memnun idi. Konuk Kadıköy Basketbol Takımı üst düzey lig deneyimi olan Dilek'in sayıları ve Kiraz'ın da ona eşlik etmesi ile karşılık vermek istese de güçlü rakibine karşı direnemedi.

Maç boyunca ikinci periyotta bitime 3.35 Dakika kala bulduğu sayı ile 24-23 öne geçen Kadıköy Basketbol Takımı ev sahibi takımın üst üste bulduğu basketlerin ardından bir daha da avantajlı bir skor yaşayamadı.

Mücadele 60 – 44 Beykoz Basketbol Takımın üstünlüğüyle tamamlandı.

Salon: Recep Şahin Köktürk Spor Salonu

Beykoz Basketbol: Zümrüt Karahan 4, Efsun Çelik 16, İlayda Karakurt 5, Berna San 4, Lara Karaman 14, Pelincu Alıcı 5, İrene 2, Berra Gülen 6, Elif Üstündağ 2, Ezgi Küçüktaş 2

Koç: Ömer Petorak

Kadıköy Basketbol: Şeyma 5, Melis 4, Dilek 13, Gamze 2, Kiraz 10, İlayda 3, Selin 5, Nazlı 3, Kayra, Şevval, Öykü, Begüm, Elif

Koç: Şükrücan Kaynak

Periyotlar: 16-14, 29-26, 46-35, 60-44

3 Sayılar: Efsun Çelik (4), İlayda Karakurt (2), Lara Karaman (2), Berna San (1) / Kiraz (2), Dilek (1), Şeyma (1), Nazlı (1)

Spor Servisi

Büyük Türk Beykoz’da saygıyla yad edildi
Önceki Büyük Türk Beykoz’da saygıyla yad edildi
Beykoz 1908 Klasman Grubunda
Sonraki Beykoz 1908 Klasman Grubunda
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz