Beykoz Basketbol Kulübü maç saatini beklemeye başladı

  • 0
  • 2417
Beykoz Basketbol Kulübü maç saatini beklemeye başladı
Beykoz Basketbol Kulübü maç saatini beklemeye başladı

Kadınlar Bölgesel Basketbol Liginde mücadele edecek olan Beykoz Basketbol Kulübünde hazırlıklar tamamlandı.

Sarı-Siyahlı ekipte, Pazar Günü Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda gerçekleşecek olan 2022-23 Sezonu ilk hafta karşılaşması öncesinde heyecanlı bekleyiş hakim.

İstanbul Panterleri ile Pazar Günü Saat 19.30'da başlayacak maça Beykozlu Basketbol severleri davet eden Takım Koçu Ömer Petorak, müsabakanın hazırlıklarını tamamladıklarını ve maç saatini beklemeye başladıklarını söyledi.

"Bilindiği üzere takımımız yeni kuruldu ve Türkiye Basketbol Liglerine uzun vadeli büyük katkılar yapması, heyecan yaşatması amacı ile kuruldu. Geriye dönüp baktığımızda çok iyi konuma geldiğimizi söyleyebilirim. Her birini özenle seçtiğimiz kadroya dahil ettiğimiz oyuncularımız ile Beykoz İlçesinde de adımızdan çokça söz ettireceğimize inanıyoruz. Beykoz'daki Basketbol Kültürünü çok iyi bilen biriyim. Tabii ki sezonun ilk maçları hele ki yeni kurulan bir takımın çok farklı heyecanları da beraberinde getirmekte. Ben öncelikle Kulüp Başkanımız Cüneyt Pulant ve Takım Menajerimiz Mira Draskiceviç her an yanımızda olup verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etmek istiyorum. Pazar akşamı maç sonu galibiyet sevincini de hep birlikte yaşamak istiyoruz" diye konuştu.

Spor Servisi

Ortaçeşme idmanlarını halı sahada yapıyor
Önceki Ortaçeşme idmanlarını halı sahada yapıyor
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz