Son Dakika

Beykoz Basketbol Kaptanı Lara iddialı konuştu

  • 0
  • 1405
Beykoz Basketbol Kaptanı Lara iddialı konuştu
Beykoz Basketbol Kaptanı Lara iddialı konuştu

Beykoz’u (KBBL) Kadınlar Basketbol Bölgesel Liginde temsil edecek olan Beykoz Basketbol Kulübü takımında kaptanlık görevini üstlenen Lara Karaman'dan basketbol severlere mesaj var.

Cüneyt Pulant'ın Başkanlığında yeni Kurulan Beykoz Basketbol Kulübü Takımında bu sezon kilit rol üstlenecek isimlerden olan Kaptan Karaman, Beykozlu basketbol severler ile buluşacakları ilk karşılaşmayı heyecanla beklediklerini söyledi.

1997 doğumlu yetenekli oyuncu bu sezon takımında 1 ve 2. pozisyonlarda görev yapacak. 1.64 boyundaki Lara Karaman en son olarak Khalkedon Basketbol Takımında forma giymişti.

Beykoz takımına transfer olmasında hedefi olan bir kulüp olmasının önemli bir yer teşkil ettiğini söyleyen Karaman, "Cüneyt Başkanımız çok iyi bir teknik ve idari heyetle yola çıkmış. Kadromuzda da bu sezon bizi başarıya ulaştıracak yetenekte birçok sporcu bulunmakta. Öte yandan Beykoz'da çok eskilere dayanan bir basketbol Kültürünün olduğunu zaten biliyordum. Hatta Türkiye Basketbol Liglerinin ilk şampiyonunun Beykoz Spor Kulübü olduğunu öğrenince daha da heyecanlandım. İnşallah biz de kadın basketbol takımı olarak iz bırakacak şampiyonluklara imza atacağız. Artık ilk maçımız için kısa bir zaman kaldı. KBBL B Grubunda İlk maçımızı Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda İstanbul Panterleri ile yapacağız. Önümüzde 2 haftalık bir süreç var ve bu zamanı en iyi şekilde değerlendirip lige hazır hale gelmiş olacağız" diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz’un BAL temsilcisi Kafkas maçına hazırlanıyor
Önceki Beykoz’un BAL temsilcisi Kafkas maçına hazırlanıyor
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz