Beykoz Basketbol Kadıköy deplasmanına hazırlanıyor

  • 0
  • 2371
Beykoz Basketbol Kadıköy deplasmanına hazırlanıyor
Beykoz Basketbol Kadıköy deplasmanına hazırlanıyor

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi ( KBBL ) B Grubunda mücadele eden Beykoz Basketbol Takımı lige iki galibiyet ile başlamıştı.

Hafta sonunda kendisi gibi ikide iki yapan Beykoz, Kadıköy Basketbol ile deplasmanda yapacağı müsabakanın hazırlıklarını sürdürüyor.

Sarı-Siyahı Kulübün Başkanı Cüneyt Pulant Cumartesi günü oynanacak karşılaşma öncesinde sporcularına büyük bir güven duyduğunu ifade ederken, "Grup maçlarını namağlup tamamlayıp diğer etaplara moral-motivasyonu en üst seviyede bir takım olarak çıkmak istiyoruz. Hastalıklar, sakatlıklar derken önemli isimlerden ilk iki maçta yararlanamazken alınan farklı galibiyetler kadrodaki her bir oyuncumuzun üst düzeyde olduğunun da bir göstergesi olmuştur. Ben ve ilçe spor camiası bu takıma büyük güven duyuyor, nitekim Beykoz'da Basketbol anlamında heyecanlı günler de yaşanmaya başladı" diye konuştu.

Fikstür gereği üst üste iki maçlarını deplasmanda oynamaları gerektiğine vurgu yapan Başkan Pulant, "Dolayısı ile Beykozlular iç saha maçları ile ilgili bilgi edinmek için çok aramakta. İki haftalık hasret sonrasında 4. maçımızda Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda bir kez daha taraftarlarımızın karşısına çıkacağız. Ben vakti müsait olan Beykozluları Cumartesi Günü Kadıköy Caferağa Spor Salonunda Saat 19.30'da başlayacak Kadıköy Basketbol maçımıza davet ediyorum. Grupta belki de en önemli maçımıza çıkacağız. Bu nedenle tribünlerden gelecek destek sporcularımıza ekstra katkı olarak geri dönecektir" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz’un gençleri Karagümrük galibiyeti ile başladı
Önceki Beykoz’un gençleri Karagümrük galibiyeti ile başladı
Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti
Sonraki Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz