Beykoz Başkanından Gaziosmanpaşa iddialarına cevap

  • 0
  • 1667
Beykoz Başkanından Gaziosmanpaşa iddialarına cevap

Hafta sonunda İBB Bayrampaşa Stadında oynanan ve olaylara sahne olan Gaziosmanpaşa - Beykoz 1908 A.Ş. müsabakasına ilişkin Gaziosmanpaşaspor Yönetimi açıklamalarda bulunmuştu.

Bunun üzerine Beykoz 1908 A.Ş. Başkanı Zeki Aksu'da Dost Beykoz'a özel açıklamalar yaptı.

Sarı - Siyahlıların Başkanı Aksu, G.O.Paşa Yönetiminin açıklamalarında gerçeklerin çarptırılmaya çalışıldığını adeta "Yavuz hırsız ev sahibini bastırır" niteliğinde bir bakış açısının yansıtıldığına değinerek, "öncelikle bu konuya geri dönme niyetinde değiliz... 10 dakikalık sürede kovalanan, linç girişimine maruz bırakılan futbolcularımızın zedelenen psikolojisini düzeltme derdindeyiz. Önümüzde çok önemli bir maç olan Ayazağaspor müsabakamız var... Biz o maça konsantre olma düşüncesindeyiz." ifadelerine yer verdi.

Başkan Aksu, "Biz İBB Bayrampaşa Stadına taraftarlarımızı almadık... Kurallar çerçevesinde 25 kişilik bir kontenjan kullanma hakkımızı onu da 17 kişi olarak, isimleri de vererek kullandık. Gerilimli bir durum oluşmaya başlayınca bizzat ben bu grubumuzu yan tribüne aldıran kişiyim... Onca kamera kaydı ve polis müdahalesi varken suçun bize atılmasını çok komik ve mesnetsiz buluyoruz. Bu saatten sonra kimse ile yeni bir tartışma hali yaşamaya niyetimiz yok dediğim gibi biz futbolcularımızı Ayazağaspor maçına konsantre edebilme düşüncesindeyiz" şeklinde konuştu.

Aksu şöyle devam etti: "Gaziosmanpaşaspor büyük bir camia ve yaşananların kendi içlerinde tartışılmakta olduğunu duyduk, biliyoruz... Birkaç kişinin yaptığı yanlışlıkların camiayı yaralamayacağını umut ediyoruz. Maalesef hiçte cevap verme düşüncesi aklımızda değilken okuduklarımızı hayret ve şaşkınlıkla karşıladığımızı söylemekle yetineceğim. Bu yaşananları futbolun idari kısmındaki gereken birimler bütün objektifliği ile araştırıp bir karara varacaklardır. Son olarak Bayrampaşa Emniyet Müdürlüğüne de ayrı bir parantez açıp teşekkürlerimi iletmek isterim Yoksa çok daha büyük facia yaşanabilirdi..."

Spor Servisi

Kavacıkspor'un Beykoz için şampiyonluk çabası
Önceki Kavacıkspor'un Beykoz için şampiyonluk çabası
Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Sonraki Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz