Beykoz başarılı bir spor adamını kaybetti

  • 0
  • 28575
Beykoz başarılı bir spor adamını kaybetti
Beykoz başarılı bir spor adamını kaybetti

Beykoz'un spor camiasından bir değer daha hayata veda etti.

Uzun yıllar Paşabahçe'de Eski Arı Sineması içinde spor salonu işleten Beykoz Fitness Kulübü Başkanı da olan Bahattin Yücel hayata gözlerini yumdu.

Dövüş sporlarında Beykoz'un gururu olan Yücel, birçok uluslararası şampiyonada şampiyonluklar kazanmıştı. İşlettiği spor salonunda yüzlerce Beykozluya hizmet veren ve bu anlamda sevilen, sayılan ve saygı duyulan bir antrenör olarak bilinmekteydi.

2009 yılında kurulup, resmen bir spor kulübü hüviyetine büründükten sonra Kulüp Başkanı Bahattin Yücel'in kendi ifadeleri ile yaklaşık 5000 Beykozlunun yolu buraya düşmüş. Bu arada sadık birer üyeleri ve müsabakalara katıldıkları lisanslı sporcuları da var.  

Bahattin Yücel Başkanlığında Taekwondo - Vücut Geliştirme - Muay Thai - MMA gibi branşların yanı sıra sağlıklı kilo verme ve alma konularında hizmet sunan Beykoz Fitness Spor Kulübü kurulduğundan değişik yurt içi ve yurt dışı turnuva ve şampiyonalarda  başarısı göstermiş bir kulüp idi.

2015 Yılında Dost Beykoz Gazetesi için Bahattin Yücel'in başkanlığını yürüttüğü Beykoz Fıtness Kulübünü Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ile birlikte ziyaret etmiş ve başarılarını Beykozlulara aktarmıştık. Yücel, açık kalp ameliyatına girmeden sevenlerinden dualarını istemişti.

Dost Beykoz olarak merhuma Yüce Allah'tan Rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileklerimizi iletiriz.

Spor Servisi

Beykoz Kelle İbrahim'de heyecan devam ediyor
Önceki Beykoz Kelle İbrahim'de heyecan devam ediyor
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024