Beykoz Balık Ekmek ilçe sınırlarını aştı

  • 0
  • 12887
Beykoz Balık Ekmek ilçe sınırlarını aştı
Beykoz Balık Ekmek ilçe sınırlarını aştı
Beykoz Balık Ekmek ilçe sınırlarını aştı
Beykoz Balık Ekmek ilçe sınırlarını aştı
Beykoz Balık Ekmek ilçe sınırlarını aştı
Beykoz Balık Ekmek ilçe sınırlarını aştı
Beykoz Balık Ekmek ilçe sınırlarını aştı
Beykoz Balık Ekmek ilçe sınırlarını aştı

Yıllardır ilçe sahilinde varlığını sürdüren Beykoz Balık Ekmek lezzetiyle sınırları zorluyor.

Geçtiğimiz aylarda sahil alanındaki işletmeye ait masa ve sandalyeler Beykoz Kaymakamlığı ve İBB Zabıtası tarafından kaldırılan Beykoz Balık Ekmek, aynı caddedeki restoranıyla müşterilerini ağırlamaya devam ediyor.

Yaklaşık 30 yıldır İstanbulluların uğrak noktası haline gelen Beykoz Balık Ekmek, "Balık elle yenir" sloganıyla dikkati çekerken, işletme müşterilerinin yemek sırasında çatal-bıçak kullanmasına müsaade etmemesiyle de klasik hizmet anlayışından ayrışıyor.

Şafak Sezer, Bülent Ersoy, Aras Buluy İğnemli, Merve Boluğur, Erdal Acar, İzzet Çapa, Kenan Etçetingöz ve Ziya Yılmaz gibi iş ve sanat dünyasının tanınmış birçok ismi Beykoz Balık Ekmek lezzetinden vazgeçemeyenler arasında yer alıyor.

En lüks restoranların dahi menüsünde bulunmayan ürünleri uygun fiyata müşterilerine sunan Beykoz Balık Ekmek, balıklı pazı sarmasından balıklı içli köfteye, balık böreğinden balık köftesine, somon şişten balık dürüme kadar 28 çeşit ürünle başarılı hizmet anlayışını her geçen gün arttırıyor.

İşletme sahipleri Sevinç Tabak ve Furkan Çeliker, "Hizmet verdiğimiz tekne ve sahilin tahliyesi sonrası maddi kaygı olarak ufacık bile düşünce içerisine girmedik ama her taşında emeğimiz olan o alanların yıkımını izlemek zor bir durumdu." dedi.

Bulundukları yerin karşısında kalitelerini arttırarak hizmet vermeye çalıştıklarını kaydeden Tabak ve Çeliker, "Gelen misafirlerimizin memnuniyeti bizi çok mutlu ediyor. Tahliyenin hemen sonrası şimdiki yerimizi daha tam düzeltmediğimiz halde dolup taşıyordu ismini vermeyeceğim iş dünyasının ünlü isimlerinden bir ablamız "kaldırımda otur burada balık vereceğiz deseniz kaldırımda otururuz" diye bir ifade kullandı. Bunun gibi bir çok örnek oldu. Bunlar bizi çok mutlu ediyor" ifadelerini kullandı.

Müşteri kelimesini kullanmamayı tercih ettiklerini, Türkiye'nin her yerinden ziyaretçi ağırladıklarını kaydeden Tabak ve Çeliker, şunları kaydetti:

"Beykoz diğer ilçelere nazaran zor bir yer, geçiş güzergahı olmadığı için işletmeye özel olarak gelinmesi gerekiyor. Beykoz’un turizm elçiliğini yapıyoruz bunu bizim söylememiz belki normal bir şey değil ama sıkça duyduğumuz bir şey olduğu için ifade edebiliyoruz. Maddi kaygılar bizim için her zaman ikinci hatta üçüncü planda oldu. Izgaramıza bir kere bakıp veya fiyat sorup balık yemeyen kişinin ikramını almadan gitme şansı yoktur.

Yıllarca sizin krediniz bankanın kredisinden daha önemli sloganıyla kredi kartı bile kullanmadık üzerinde nakit olmayanları sonra getirirsin diye yolladık. Sonrasında misafirlerimizin ısrarı üzerine kredi kartına geçtik. Kalitemizi her geçen gün daha da arttırmaya çalışıyoruz."

Haber Merkezi

Beykoz’da sokak köpekleri
Önceki Beykoz’da sokak köpekleri
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz