Beykoz Bahçeli Kahve'de 14 Şubat'a özel

  • Güncelleme: 07.02.2018 09:31
  • Okunma: 8095 kez
  • Yorum: 0
Açıldığı günden beri Beykoz Paşabahçe'de gençlerin sıcak mekanı olan Paşabahçe Bahçeli Kahve 14 Şubat'a yönelik özel bir program hazırladı.
Beykoz Bahçeli Kahve'de 14 Şubat'a özel

Bahçeli Kahve içindeki Kozy Restaurant'ta düzenlenecek programa giriş ücretsiz olacak. Sanatçı Ozan Öztürk'ün sahne alacağı geceye, "Sevenlerin Buluşması" adı verildi...

Beklenen yoğunluk nedeniyle geceye katılmak isteyenlerin rezervasyon yaptırmalarını isteyen işletme Sahibi Mehtap Özden, 14 Şubat Sevgililer Günü için özel bir gece hazırladıklarını ve gayet seviyeli bir eğlence programı tertip ettiklerini söyledi.

Bahçeli Kahve içindeki Kozy Müzik'in oldukça sıcak ve aile tarzında bir işletme olduğunu ve bir bayan işletmeci olarak, gençlere son derece önem verdiklerini kaydeden Bayan Özden, geceye yönelik özel bir menü hazırladıklarını belirtti.

Özel günlerde gençlerin eğlenceyi tercih ettiklerini, bizde gençlerin bu tercihinden yola çıkarak onları ailelerinin güven duyabileceği ve kendilerinin güvende olacağı mekanlarında ağırlamak istediklerini de sözlerine ekleyen Mehtap Özden, "sanatçımız Ozan Öztürk, akustik derinliği olan Cozy Müzik'te gençlere duygusal bir gece yaşatacak" dedi.

Beykoz Bahçeli Kahve Cozy Müzik'te, 0538 926 75 75 nolu telefondan rezervasyon yapılabileceği belirtildi. 

Haber Merkezi