Beykoz Ayak Tenisi Turnuvasında finalistler belli oldu

  • 0
  • 4965
Beykoz Ayak Tenisi Turnuvasında finalistler belli oldu
Beykoz Ayak Tenisi Turnuvasında finalistler belli oldu
Beykoz Ayak Tenisi Turnuvasında finalistler belli oldu
Beykoz Ayak Tenisi Turnuvasında finalistler belli oldu

Aytaç Makine Hayrullah Aytaç'ın sponsorluğunda gerçekleşen Beykoz Ayak Tenisi Turnuva finalistleri belli oldu.

Beykoz'da farklı ve ilk kez yapılan ve büyük heyecan sahne olan turnuva Gümüşsuyu Spor Tesisleri'nde yapılıyor.

Bir birinden çekişmeli geçen maçların ardından FC Saplantı ile Veteran Kuşlar takımları finalde karşı karşıya gelecekler... Öte yandan Ayak Tenisi Futbol Turnuvasında Gümüşsuyuspor'da adı simgeleşen, Didi Adem adına yapılacak Özel Onur Kupası'nda final maçı oynayacak ekipler de belli oldu. 

Buna göre grup maçları sonunda bu kategoride final maçı oynayacak takımlar Ayyıldız Gençlik ile Şirindere Gençlik takımları oldular.

Turnuva Organizasyon Komitesi Sorumlusu ve aynı zamanda Gümüşsuyuspor Futbol Direktörü olan Kamil Çolak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi...

"Kısa zaman zarfında karar verip uygulamaya geçtiğimiz ve Beykoz İlçemizde bir ilk olma özelliğine sahip Ayak Tenisi Turnuvasına tahminlerimizin de üstünde bir başvuru olmuş idi. Maalesef ve üzülerek sınırlı sayıda takım ile başladığımız turnuvamızda arık sona gelindi. Hafta sonunda final karşılaşmaları oynanacak. Bizim yani Turnuva Organizasyon Komitesi adına şunu açık yüreklilikle ifade emek isterim ki tamam her iki kategoride de birer Şampiyon ortaya çıkacak ancak, katılan her bir katım gönüllerimizin şampiyonu olmuşlardır. Son derece heyecanlı maçlar geçti, bazı maçlar öylesine uzadı ki buna karşın bitmesi dahi istemedi diyebiliriz. Turnuvamıza Sponsor olan Aytaç Makine ve Sahibi değerli abimiz Hayrullah Aytaç'a da ayrıca teşekkür etmek isterim. "  

Turnuva Organizasyon Komitesinden Gümüşsuyu Spor Kulübü Başkanı Şeref Kurtuluş ise çok başarılı bir organizasyona imza atmalarının sevindirici olduğunu ifade ederken, "Biz bu turnuvayı acaba yapabilir miyiz, başarabilir miyiz derken arık final maçları gelip çattı. Beykoz'da ilk kez düzenlenen bu turnuvamızı izlemeye gelen birçok spor adamı, futbolcu, kulüp temsilcileri oldu. Hatta birçok kişi de bu tür organizasyonları yapma düşünceleri kapsamında hazırlık ve uygulama safhaları ile ilgili bilgileri bizlerden aldı. Doğrusu biz de Ayak Tenisi Sporunu sevdik ve İnşallah bunu  Geleneksel Hale getireceğiz. Başta Turnuva Sponsorumuz olan Aytaç Makine-Hayrullah Aytaç olmak üzere katkı sunanlara, emek harcayanlara teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Cenaze namazı Beykoz Tekke Camii'nde kılındı
Önceki Cenaze namazı Beykoz Tekke Camii'nde kılındı
BEDES deprem bölgesinde umutlara nefes veriyor
Sonraki BEDES deprem bölgesinde umutlara nefes veriyor