Spor

Beykoz Atatürk Ortaokulu sporda altın çağını yaşıyor

Beykoz Atatürk Ortaokulu sporda altın çağını yaşıyor
12.05.2017 17:03
| | |
6929

Foto galeri

Beykoz Atatürk Ortaokulu son günlerde aldığı başarılı sonuçlarla sporda adeta altın çağını yaşıyor.

Beykoz ilçesinde bulunan Ortaokullar arasında düzenlenen  Yıldız Erkekler Futbol Turnuvası'nın şampiyonu,  oynadığı tüm maçları kazanan ve antrenörlüğünü aynı zamanda Çubukluspor Kulübü antrenörü Ramazan Sökmez'in yaptığı Çubuklu Atatürk Ortaokulu oldu.

Bunun yanı sıra Atatürk Ortaokulu öğrencisi Ravza Melek Biçer geçtiğimiz günlerde düzenlenen ilçenin en hızlı öğrencisi atletizm yarışında küçük kızlar ilçe birincisi oldu.

Atatürk Ortaokul'una bir sevindirici haberde satranç takımından geldi.

Atatürk Ortaokulu Satranç takımı da bu yıl ilk kez katıldığı okullar arası satranç turnuvasında hem küçüklerde hem de yıldızlarda Beykoz 3.sü oldu.

Alınan artarda başarılardan sonra açıklamalarda bulunan Atatürk Ortaokulu Müdürü Eşref Aydın "Sportif anlamda arka arkaya alınan başarılarla okulumuz bu dönemde altın çağını yaşamakta. Öğrencilerimiz katıldıkları tüm yarışmalardan kupalarla döndü. Şimdi hedefimizde önümüzdeki günlerde başlayacak voleybol turnuvasında şampiyon olmak var. Öğrencilerimizle ve onları yetiştiren antrenörlerimizle, öğretmenlerimizle ne kadar gurur duysak azdır" diyerek sözlerini tamamladı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Çubuklu, Atatürk Ortaokulu, Ravza Melek Biçer, Eşref Aydın

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"