Beykoz Atatürk Havalimanında dikkat çekti

  • 0
  • 5951
Beykoz Atatürk Havalimanında dikkat çekti
Beykoz Atatürk Havalimanında dikkat çekti
Beykoz Atatürk Havalimanında dikkat çekti
Beykoz Atatürk Havalimanında dikkat çekti

İstanbul'un fethinin 569. yıl dönümünde Atatürk Havalimanında düzenlenen etkinlikte Beykoz dikkati çekti.

İstanbul'un fethinin 569. yıl dönümünde Atatürk Havalimanı'ndaki ilk fidanların toprakla buluştuğu etkinliğe yüzlerce Beykozlu Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı etkinliğe denizden çıkarma yaptı.

İstanbul'un fethinin yıl dönümünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayelerinde Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'nin ilk fidanlarının toprakla buluştuğu etkinlik Ataköy'de gerçekleştirildi.

Çok sayıda gemi ve tekneyle Bakırköy'e gelen AK Parti Beykoz teşkilatı üyelerini burada Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Belediye Başkanı Murat Aydın ve Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ile Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam karşıladı.

Beykoz'dan yola çıkan teknelerin boğazda oluşturduğu görsel şölen sosyal medyada çok kez paylaşılarak büyük beğeni topladı.

Beykozlular belediye önünden hareket eden 12 gemi yanı sıra otobüslerle birlikte 10 bini aşkın kişiyle Atatürk Havalimanı'na geldi. 

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hasret gidermeye gittiklerini söyledi.

Dilmaç, "Beykoz hazır. Coşkuyla 29 Mayısa gidiyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile hasret gidermeye, Fethin coşkusunu ve Atatürk Havalimanı Millet Bahçesinde ilk fidanları toprakla buluşturmaya gidiyoruz." dedi.

- "Memleket sevdasında Beykoz farkı diyoruz"

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın da ilçe teşkilatıyla birlikte teknelerle Atatürk Havalimanı'na gitti.

Beykoz teşkilatının deniz yolculuğundan fotoğraflar paylaşan Belediye Başkanı Murat Aydın da sosyal medya hesabından bir cümlelik açıklama yaptı.

Aydın, "Biz buna memleket sevdasında Beykoz farkı diyoruz!" ifadelerini kullandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı da ittifak ortağı olduğu AK Parti teşkilatı ile birlikte Atatürk Havalimanı'na gitti.

İlçe Başkanlığının sosyal medya hesabındaki paylaşımda, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin teşrifleriyle "İstanbul'un Fethi’nin 569. Yıl Dönümü programına İlçe Başkanımız Sayın Oğuzhan Karaman ve tüm kademelerimizle birlikte katılım sağladık." denildi.

Haber Merkezi

Beykoz Kavacık'taki kazada 1 kişi can verdi
Önceki Beykoz Kavacık'taki kazada 1 kişi can verdi
Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz