Beykoz Asenaları Başkan Özdemir ile buluştu

  • Güncelleme: 24.01.2020 09:55
  • Okunma: 2515 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'un tek kız futbol takımı olan Rüzgarlıbahçe futbolcuları Kulüp Başkanı Asım Özdemir, özel bir yemekte buluştu.
Beykoz Asenaları Başkan Özdemir ile buluştu

TFF Kadınlar Futbol 3. Liginde ve Alt Yaş Gruplarında Beykoz'u temsil eden ilk yarının tamamlanmasının ardından özel bir yemek veren Başkan Özdemir, ikinci yarı maçları için başarı dileklerinde bulundu.

Hedefimiz Beykoz'u başarıyla temsil etmek

Başkan Özdemir, "ilçemizi, Kadınlar Futbol 3. Liginde temsil ediyor olmanız zaten yeter. Biz sizlerden şampiyonluklar beklemiyoruz, ha tabii ki olursak da bunun heyecan ve mutluluğunu hep birlikte yaşarız. Ancak asık hedefimiz hem ilçemizi başarı ile temsil etmek, hem de bu anlamda Kadınlar-Kızlar Futbol Takımlarımızda oynamak isteyen ilçe sakinlerine kapı aralamak.

İkinci yarı maçlarını takip edeceğim

İlk yarı maçları tamamlandı, ikinci yarı için takıma yeni isimler, takviyeler geldi. Ben aramıza katılan bu arkadaşlara hoş geldiniz dileklerimi iletmek istiyorum. İlk yarıda maçlarınızda olamadım ancak ikinci yarıda İnşallah sizlerle birlikte olacağız, maçlarınızı izlemeye gayret edeceğiz. Başka kurumlarda da görev ve sorumluluklarım olması ve yoğun gündem yaşamam dolayısı ile vaktim çok dar olsa da mutlak surette hiç olmaz ise bir maçınızda beraber olacağız ” diye konuştu.

Beykoz Asenaları

Beykoz’un Asenaları olarak da bilinen Rüzgarlıbahçe Bayan Futbol Takımı Sorumlularından Fatma Taşkıranlar ve Futbolcular gerçekleşen yemek organizasyonundan son derece mutlu olurken, Başkan Özdemir’e teşekkürlerini ilettiler. Rüzgarlıbahçespor Kurucularından da olan Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Taşkıranlar da Başkan Özdemir’e bu sezon sergiledikleri performans ve hedefleri hakkında bilgi aktarımında bulundu.

Spor Servisi