Güncel

Beykoz Asayiş ekipleri cami hırsızını yakalandı

Beykoz Asayiş ekipleri cami hırsızını yakalandı
23.03.2016 13:46
| | |
6251

Asayiş Büro ekipleri, Beykoz camilerinde gerçekleştirilen faili meçhul hırsızlıkları ortaya çıkardı.

Asayiş Büro ekipleri, Beykoz camilerinde gerçekleştirilen faili meçhul hırsızlıkları ortaya çıkardı.

Geçtiğimiz yıl Örnekköy Mahallesi Yavuz Caddesi üzerinde bulunan Bilal Habeşi Cami'nin kumbarasını boşaltan şahıs, Paşabahçe Polisi'nin Elmalı'da gerçekleştirdiği operasyonla yakalandı.

Elmalı Mahallesi Keser Caddesi üzerinde bulunan Hüseyin Sancaklı Cami'nin etrafında dolaşan 26 yaşındaki Tayfun T. adlı şahıs, kıskıvrak yakalandı. Yapılan sorgusunda, Örnekköy'deki cami hırsızlığını da itiraf eden Tayfun T.'nin mahkemeye çıkarıldığı, suçlu bulunduğu ve ardından Maltepe Cezaevi'ne gönderildiği ortaya çıktı. Kayıtlara göre tutuklanan şahsın, Beykoz'daki iki camideki kumbaralardan, 2 bin lirayı aşkın para çaldığı tespit edildi.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda, ilçedeki hırsızlara göz açtırılmıyor. Beykoz Asayiş Büro Amirliği'ne yapılan bir ihbarı değerlendiren polisler, Paşabahçe Polis Merkezi'ne getirdikleri 26 yaşındaki Tayfun T. adlı şahsı sorguya aldı. Beykoz'da gerçekleştirilen faili meçhul cami hırsızlıklarını sorgusunda itiraf eden Tayfun T. adlı şahıs, çıkarıldığı mahkemede suçlu bulunarak Maltepe Cezaevi'ne gönderildi. Dosyalara 'mabetten hırsızlık' olarak geçen ve camilerde bulunan güvenlik kamerası görüntüleriyle de kayıt altına alınan şüphelinin Tayfun T. olduğu tespit edildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haber, Asayiş Büro Amirliği, Hırsız, Cami, Bilal Habeşi Cami, Elmalı, Hüseyin Sancaklı Cami, Tayfun T

reklam
2 Yorum
Eski Beykozlu25.03.2016 14:54:09

Allah, bu pisliği yakalayan Polislerden Razı olsun. İnşaallah Mahkemede bu adiyi epeyce hapiste yatırır.

Eski Beykozlu24.03.2016 20:53:14

Sn. Editör. Sizden, Bir Beykozlu olarak (Dost Beykoz dan) Özel ricamız Bu hırsızın davasını takip edip bize sonucun ne olduğunu cezamı aldığı veya salındımı bize lütfen haber verirmisiniz çok merak ediyoruz.Çünkü bunun gibi Allahın evini bile soyacak kadar imansız kahpe ahlaksız! bu şerefsiz! uzun zamandan beri Beykozun camilerinde çok kişini ayakkabılarını ceketlerini paralarınıda çalıyordu belkide Camilerin musluklarınıda bu kahpe! çalıyordu bakalım ne ceza alacak? çok merak ediyoruz sizden de sonucu haber yapmanızı bekliyoruz.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"