Beykoz Ankara'dan galip döndü

  • 0
  • 5559
Beykoz Ankara'dan galip döndü
Beykoz Ankara'dan galip döndü
Beykoz Ankara'dan galip döndü

THF Erkekler Hentbol 1. Ligi'nde, Lider Beykoz Belediyespor, Ankara deplasmanında Hentbol Spor Kulübünü 37-18 mağlup etti.

YGS Sınavı nedeni ile hafta içine kaydırılan THF Erkekler Hentbol 1. Ligi'nde, Lider Beykoz Belediyespor Ankara deplasmanında Hentbol Spor Kulübünü 37-18 mağlup etti.

Takımdaki As oyuncularını dinlendiren Teknik Kadro, daha az süre oynayan sporcularını bu maçta sahaya sürdü. 

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Antrenörü İsmail Tarakçı yaptığı açıklamada, "Artık ligde normal sezonun tamamlanmasına bizim açımızdan 2 maç kaldı. Son maçımızı Ankara'da Ligin zayıf ekiplerinden birisi olan Hentbol Spor Kulübü Takımı ile gerçekleştirdik. Bu müsabaka bizim açımızdan bir antrenman havasında geçti. Haftayı dinlenerek Bay olarak geçeceğiz. Ardından kalan 2 maçımızı da oynayıp, Final Grubu maçlarına çıkacağız. Ligde liderliğimiz devam etmekte." dedi.

Milli Antrenör açıklamalarının devamında şu ifadelerde bulundu, " Özellikle Aziziye Belediye Termalspor ve Konya Selçuklu Belediyespor maçlarında son saniyelerde uçup giden puanlar oldu. Bir anlık konsantre kayıpları nedeni ile bu üzüntü verici durumları yaşadık. Ancak bu ligin normal sezonunda lider bitirenlere şampiyonluk unvanı verilmiyor. Yarı Final ve Final Grubu maçlarında başarılı olacak ilk 2 takım önümüzdeki sezon Süper Ligde oynamaya hak kazanacak. Biz bu iki takımdan biri olmayı kafaya koyduk. Ligde maçımız olmayacağı için sakatlıkları devam eden sporcularımızı bu süre zarfında hazır hale getirmeyi umuyoruz. Puan kayıpları yaşadığımız maçları bir kez daha analiz edip ona göre önlemlerimizi alacağız " diye konuştu.

 Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı ve aynı zamanda Beykoz Belediye Başkan Yardımıcısı olan Muharrem Kaşıtoğlu ise yaptığı açıklamada, " İki zorlu mücadeleden son saniyelerde elimizden kaçan puanlar nedeni ile psikolojik bir avantaj kaybetmek bizleri üzdü. Ligde normal sezonu Lider durumda tamamlamak istiyorduk. Rakibimize avantajı bırakmış olduk. Maçları son anlara kadar yüksek motivasyon ile oynamak gerektiğini, bir anlık konsantre kaybı yaşamamak gerektiğini 2 önemli maçımızda da gördük. Ben sporcularımızın kendi içlerinde bu maçları fazlası ile detaylı incelemeleri gerektiği düşüncesindeyim. Bu sezon Süper Lige çıkmak için daha fazla çalışmamız gerektiği görülmekte. Belki rakiplerimiz gibi büyük bütçeler ile yola çıkmadık ancak kadromuzdaki her bir ismin yeteneğinin de fazlası ile farkındayız " şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz Yahudilerinde Türk milliyetçisi
Önceki Beykoz Yahudilerinde Türk milliyetçisi
Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Sonraki Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz