Beykoz Anadoluhisarı’nda işgal isyan ettirdi

  • 07.09.2021 18:40
  • Güncelleme: 15.02.2022 10:40
  • Okunma: 6945 kez
  • Yorum: 1
Beykoz Anadoluhisarı'ndaki kaldırım işgali bölgeyi ziyarete gelen vatandaşları isyan ettirdi.
Beykoz Anadoluhisarı’nda işgal isyan ettirdi

Big Chef's Kafe işletmesinin valeleri Anadoluhisarı’nda bulunan kaldırımları engellediği ifade edildi. Sosyal medya da büyük yankı uyandıran bu olay birçok kişi tarafından defalarca paylaşıldı.

Yaya trafiğini olumsuz etkileyen bu durum çevrede ki insanların araç yolundan yürümesine neden oldu. Halk sağlığını da etkileyen bu duruma vatandaşlar yetkililerden yardım bekliyor. Mekana gelen müşterilerin valeye araçlarını teslim ederek, araçların kaldırıma park edilmesiyle olay kaosa döndü.

Birçok mahallede kaldırım yenileme çalışmalarını sürdüren Beykoz Belediyesi'nin konuya ilişkin nasıl bir çalışma yapacağı merakla bekleniyor.

Sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarda İçişleri Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Beykoz Belediyesi ve İBB Beyaz Masa paylaşımlarda etiketlendi.

Büyük soruna neden olan bu durumun sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlar şu şekildeydi:

"Anadoluhisarı’daki Big Chef's Cafe’nin valeleri kaldırımı işgal etmiş. Kaldırımı kapatan araç başına 10,000 ₺ ceza kesilse tekrar yapabilirler mi acaba? @TC_istanbul. Ayrıca araçların kaldırım işgalini engelleyecek bariyerleri hanginiz yapacak? @beykozbelediyesi @istanbulbld"

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Kaldırım, İşgal, Anadoluhisarı

Yorumlar (1 Yorum)

Ahmet Aydın (10 ay önce)

Hiçbirsey yapmazlar çünkü beykoz zabıtası özelliklere motorlu zabıtası ekipleri bu mekanlardan tabiri caizse rüşvet almaktadırlar. Motorla mekanın önüne gelen zabıta personeli bir kez sireni çalıyor ve mekandaki görevli gelerek bu zabıta ekiplerine para veriyor ve ekip oradan ayrılıyor.

Yorum Yaz