Beykoz Anadoluhisarı 1. Amatör Lige dönmekten mutlu

  • 22.06.2020 16:33
  • Güncelleme: 22.06.2020 16:36
  • Okunma: 3779 kez
  • Yorum: 0
İstanbul 2. Amatör Ligde 2019-20 Sezonunda mücadeleye çıkan Beykoz'un dört takımında İstanbul 1. Amatör Lige çıkmanın sevinci var.
Beykoz Anadoluhisarı 1. Amatör Lige dönmekten mutlu

Türk sporunun asırlık çınarlarından Anadoluhisarı  İdmanyurduspor'da beklentilere cevap bulmanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyor.

Beykoz'un asırlık 2 çınarından biri olan Yeşil-Sarılı Kulüp bir yandan yönetim olarak değişik spor branşlarında mücadele etme gayretinde iken diğer yandan da uzun yıllar kullandıktan sonra yıkılan tesisleri ile ilgili geleceğe umutla bakmaya devam etmekte.

Cenk Nur Başkanlığında iyi bir yönetim kuruluna sahip olan Yeşil-Sarılı ekipte yeni sezona yepyeni umutlar ile bakılacak gibi. Anadoluhisarı İdmanyurduspor Takımı maçlar iptal edilmeden önce çıkmış olduğu 8 maçın altısından galibiyet ikisinden mağlubiyet ile ayrılmış Lider Fikirtepe Dumlupınarspor'un 1 puan gerisinde 2.sırada yer almakta idi.

 

Anadoluhisarı İdmanyurduspor Kulüp Başkanı Cenk Nur, Futbol Takımlarının İstanbul 1.Amatör Lige Yükselmesinin ardından duygularını şu şekilde aktardı.

"Anadoluhisarı İdman Yurdu olarak Futbol A Takımımızın bir üst lige yükselmiş olması müjdesini sizlerle paylaşmaktan ötürü sevinçliyiz.

Şampiyonluk parolası ile çıktığımız bu zorlu sezonda mutlu sona ulaşmayı başardık. Sadece rakiplerimizle değil Covid-19’un da etkileriyle mücadele ettiğimiz bu sezonda şartlar değişse de biz değişmedik, belirlediğimiz hedefler doğrultusunda çalışmaya devam ettik. Bu başarının baş mimarlarından kulübümüze akademik bir vizyon katan teknik direktörümüz Ekrem Albayrak’a, sahada terlerinin son damlasına kadar savaşan futbolcularımıza, 2 yıldır vizyoner bir şekilde kulübümüzü başarıyla idare eden yöneticilerimize ve tabii ki desteğini her daim hissettiğimiz siz büyük taraftarımıza teşekkür ederiz. " 

Spor Servisi