Spor

Beykoz Amatörleri 1-2 Aralık 2018 maç programı

Beykoz Amatörleri 1-2 Aralık 2018 maç programı
29.11.2018 16:50
| | |
1751

Beykoz ilçesinin amatör takımlarının hafta sonu programı belli oldu. Bu hafta 27 karşılaşma oynanacak.

1 Aralık 2018 Cumartesi

Bolluca Stadı

14.30 Arnavutköy Belediyespor - Soğuksuspor (Süper Amatör Lig)

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

12.30 Kartalspor - Çubukluspor (U17 / A)

Çakmak Sahası

12.00 Özataşehirspor - Ortaçeşmespor (U15 / B)

Çavuşbaşıspor M.Hanefi Dilmaç Stadı

12.30 Çavuşbaşıspor - Gülensuspor (U15 / B)

14.00 Beykoz Yenimahallespor - Cevizli Anadoluspor (U17 / B)

16.00 Çengelköyspor - Gümüşsuyuspor (U17 / A)

Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahası

13.00 Gümüşsuyuspor - Soğuksuspor (U12)

14.00 Beykoz 1908 - İstanbul Mesudiyesor (U12)

15.00 Çubukluspor - Denizcilik İşletmeleri (SK U12)

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

15.00 Denizcilik İşletmeleri SK - Bostancıspor (1. Amatör Lig)

Ortaçeşme Sahası

14.30 Ortaçeşmespor - Onayspor (1. Amatör Lig)

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor - Kavacıkspor (U15 / B)

14.30 Paşabahçespor - Bulvarspor (Süper Amatör Lig)

Selimiye Stadı 

14.00 Özkaracaahmetspor - Çavuşbaşıspor (1. Amatör Lig)

2 Aralık 2018 Pazar

Çavuşbaşıspor M. Hanefi Dilmaç Stadı

10.30 Çubukluspor - TED İstanbul Koleji SK  (1. Amatör Lig)

Dolayoba Sahası

15.00 FK 1864 - Çavuşbaşıspor (U17 / B)

Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahası

10.00 Kavacıkspor - Paşabahçespor (U12)

11.00 Anadoluhisarı İdmanyurduspor - Kanlıcaspor (U12)

12.00 Kirazlıtepespor - Çavuşbaşıspor (U12)

13.00 Örnekköyspor - TED İstanbul Koleji SK (U12)

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

12.30 Rüzgarlıbahçespor - Anadolu Kartalları SK (TFF Kadınlar (3.Lig)

15.00 İstanbul Mesudiyespor  -İstanbul Sinopspor (Süper Amatör Lig)

Ortaçeşme Sahası 

11.00 Gümüşsuyuspor - Sultanbeylispor (U15 / B)

12.30 Kanlıcaspor - Şilespor (1. Amatör Lig)

14.30 Gümüşsuyuspor - Batı Trakyaspor (Süper Amatör Lig)

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor-Ataşehir Çamolukspor (U17 / A)

14.30 Beykoz 1908 - Küçükçekmece İdmanyurduspor (Süper Amatör Lig)

Pendik Güllübağlar Sahası

12.00 Pendik Yenişehir Gençlik - Ortaçeşmespor (U17 / B)

Sultanbeyli Belediye Sahası

12.30 Sancaktepespor - Çubukluspor (U15 / A)

Yenisahra Suni Çim Stadı

14.30 Gülsuyuspor - Elmalıspor (1.Amatör lig)

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Amatör Lig, Karşılaşma, Program, 1-2 Aralık

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"