Beykoz amatörlerinin 7-8 Aralık takvimi

  • Güncelleme: 05.12.2019 20:40
  • Yorum: 0
Beykoz'u çeşitli liglerde temsil eden spor kulüplerinin 7-8 Aralık 2019 tarihlerinde oynayacağı maç takvimi belli oldu.
Beykoz amatörlerinin 7-8 Aralık takvimi

7 Aralık 2019 Cumartesi

Beykoz Stadı

12.30 Çubukluspor-Gülensuspor U17A :

14.30 Beykoz 1908 A.Ş.-Dikilitaşspor Süper Amatör Lig :

Paşabahçe Stadı

12.30 İstanbul Mesudiyespor-Piyalepaşaspor Süper Amatör Lig :

14.30 Paşabahçespor-Yahya Kemal SK Süper Amatör Lig :

İBB Şenlikköy Stadı

16.30 Kocasinanspor-TED İstanbul Koleji SK Süper Amatör Lig :

Çavuşbaşıspor M.Hanefi Dilmaç Stadı

16.30 Çavuşbaşıspor-Kemahspor U17B :

Gümüşsuyu Sahası

14.00 Örnekköyspor-Kavacıkspor U12 :

15.00 Küplüce Gençlik-Soğuksusspor U12 :

16.00 Çavuşbaşıspor-Gümüşsuyuspor U12 :

Kanlıca Stadı

14.30 Kanlıcaspor-Maltepe Yıldızspor 1.Amatör Lig :

Kartal 75. Yıl Stadı

13.00 Kartal Yuvası-Denizcilik İşletmeleri SK U15B :

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

15.00 Kavacıkspor-Bağlarbaşıspor U17A :

Maltepe Belediyesi İdealtepe Stadı

13.00 Ataşehir Yoncaspor-Beykoz 1908 U15B :

Ortaçeşme Sahası

12.30 Soğuksuspor-İstanbul Çorumspor U17B :

14.30 Gümüşsuyuspor-Sarıgazispor U17B :

Pendik Çamlık Stadı

12.30 Pendikgücü-Ortaçeşmespor U17B :

Riva Stadı

14.00 Rivaspor-Haydarpaşa Demirspor U17B :

Sultanbeyli Belediye Sahası

17.00 Trabzon Samadıraspor-Paşabahçespor U15A :

8 Aralık 2019 Pazar

Ortaçeşme Stadı

14.30 Ortaçeşmespor-Kestanelikspor Süper Amatör Lig :

Paşabahçe Stadı

14.30 Soğuksuspor-Küçükçekmece İdmanyurduspor Süper Amatör Lig :

Beyoğlu Stadı

14.30 Çıksalınspor-Kavacıkspor Süper Amatör Lig :

Çavuşbaşıspor M.Hanefi Dilmaç Stadı

14.30 Çavuşbaşıspor-Çapaspor Süper Amatör Lig :

16.30 Çavuşbaşıspor-İstanbul Sahilspor U15B :

Alemdağ Stadı

10.45 Taşdelenspor-Beykoz 1908 U17A :

Beykoz Stadı

14.30 Çubukluspor-Yakacıkspor 1.Amatör Lig :

Gümüşsuyu Sahası

12.00 A.Hisarı İdmanyurduspor-1907 Boğaziçi SK U12 :

13.00 Tokatköyspor-Kirazlıtepespor U12 :

14.00 Tunusbağıspor-Paşabahçespor U12 :

15.00 Çiğdemspor-Beykoz 1908 U12 :

Kanlıca Stadı

12.00 Vadispor-Beykoz Yenimahallespor U15B :

15.00 Kanlıcaspor-Ataşehir Çamolukspor U15B :

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

12.00 Kavacıkspor-Ortaçeşmespor U15 A :

14.00 Rüzgarlıbahçespor-Gülsuyuspor U17B :

Maltepe Başıbüyük Stadı

16.00 Koşuyoluspor-Gümüşsuyuspor U15B :

Ortaçeşme Stadı

11.00 Soğuksuspor-Bostancıspor U15B :

12.30 Gümüşsuyuspor-Bostancıspor 1.Amatör lig :

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor-Pendik Esenyalıspor U17A :

Pendik Güllübağlar Sahası

12.00 Pendik Yenişehir Gençlik-Çubukluspor U15A :

Riva Stadı

14.00 Rivaspor-Heybeliadaspor U15B :

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Amatör Lig, Takvim, Karşılaşma, Maç, Futbol

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz