Beykoz Amatörlerinden deprem bölgesine yardım

  • 30.01.2020 09:03
  • Güncelleme: 30.01.2020 09:04
  • Okunma: 2995 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Gümüşsuyu Spor Kulübü Tesisleri'nde toplanan yardımlar Elazığ’da AFAD’a verilmek üzere yola çıkarıldı.
Beykoz Amatörlerinden deprem bölgesine yardım

Ülke genelinde üzüntü yaşatan ve duyulduğu ilk andan itibaren değişik kurum ve kuruluşlardan Sivil Toplum Kuruluşlarından yapılan yardımlarla acısı hafifletilmeye çalışılan Elazığ-Malatya Depreminin ardından bir seferberlik de Beykoz İlçesindeki Spor Kulüplerinden gelmişti.

Neler yapılabileceği konusunda yapılan istişare toplantılarının ardından tüm spor kulüpleri tarafından kendi içlerinde temin edilen yardımlar, Gümüşsuyu Spor Kulübü Tesislerinde toplanırken dün akşam itibarı ile araca aktarılan yardımlar Elazığ’da AFAD’a verilmek üzere yola çıkarıldı.

Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Asım Özdemir, Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile Koordineli biçimde yapılan çalışma sonunda toplanan yardımlar nedeni ile katılımcılara teşekkür ederken, "Beykoz İlçemizde bu anlamda ilk hareket eden kurumlardan biri olarak ilçe spor camiasını temsil eden spor kulüplerimizden gelen  yardımlar bizleri memnun etmiştir. Ülke olarak dayanışma , birlik-beraberlik ruhunun iyi bir yansımasına şahitlik ettiğimiz için hem mutlu hem de gururluyuz. Yüce Alla böylesine acıları bizlere bir daha yaşamasın." diye konuştu.

 

Gümüşsuyu Spor Kulübündeki Yardım Toplama Merkezine değişik spor kulüplerinden getirilen yardımlar, tasnif edilip paketlendikten sonra temin edilen araca yüklenirken bulunan spor kulüp temsilcileri ise heyecan yaşamakta idi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Deprem, Yardım, Asım Özdemir