Spor

Beykoz amatörlerinde kasırga

02.04.2015 12:46
| | |
3455

İstanbul Amatör Liglerindeki Beykoz Temsilcilerinin maç trafiği takip edilmekte zorlanılıyor.

Biri tamamlanacağı hafta diğer yaş gruplarında ara vermeden başlayan ligler kimi zaman öylesine yakın saatlere verilebilmekte ki, kulüpler 2-3 saat içinde 3 ayrı yaş grubunda üç uzak sahada yer almak zorunda kalmakta.

Gelelim Hafta sonundaki maç listemize;

 4 NİSAN 2015 CUMARTESİ

A.HİSARI  SPOR AKADEMİSİ STADI

09.30 KAVACIKSPOR-MESUDİYESPOR U13 LİGİ:

GÜMÜŞSUYU SAHASI

10.00 ÇUBUKLUSPOR-DUDULLUSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:

11.PAŞABAHÇESPOR-KARTALSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:

12.00 ORTAÇEŞMESPOR-ÖRNEKKÖYSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:

13.00 ÇENGELKÖYSPOR-TED İSTANBUL KOLEJİ U12 ORHAN SAKA LİGİ:

14.00 ÇEKMEKÖYSPOR-KAVACIKSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:

A.HİSARI SPOR AKADEMİSİ DIŞ SAHA

11.00 RÜZGARLIBAHÇESPOR-SİTESPOR U16:

12.30 ÇUBUKLUSPOR-BEYKOZ 1908 U13:

14.00 ÇAVUŞBAŞISPOR-GÜMÜŞSUYUSPOR U13:

ORTAÇEŞME SAHASI

12.00 SOĞUKSUSPOR-ÇEKMEKÖYSPOR U16:

14.00 KANLICASPOR-ÖRNEKSPOR 2.AMATÖR LİG:

16.00 ÖRNEKKÖYSPOR-YONCASPOR 2.AMATÖR LİG:

PAŞABAHÇE STADI

13.00 PAŞABAHÇESPOR-İST.ATAŞEHİRSPOR U16:

14.30 ÇUBUKLUSPOR-KAYNARCASPOR U16 :

16.00 GÜMÜŞSUYUSPOR-ÇAVUŞBAŞISPOR U19/1 :

KARTAL BULVAR STADI

14.00 KARTAL BLD.SPOR-BEYKOZ 1908 A.Ş. U19/1 :

16.00 ATALAR-DNZ.İŞLETMELERİ 2.AMATÖR LİG:

SELİMİYE STADI

14.30 ORTAKÖYSPOR-PAŞABAHÇESPOR SAL KLASMAN:

SULTANBEYLİ 75.YIL STADI

16.00 SULTANBEYLİSPOR-ORTAÇEŞMESPOR U16:

KAYNARCA SAHASI

16.00 PENDİK KAVAKPINARSPOR-RİVASPOR 2.AMATÖR LİG:

5 MART 2015 PAZAR

ORTAÇEŞME SAHASI

10.30 ORTAÇEŞMESPOR-ŞİLESPOR U13 LİGİ:

12.00 TOKATKÖYSPOR-ÇAKMAKSPOR U16:

17.00 ANADOLUKAVAĞISPOR-GÖLLÜSPOR 2.AMATÖR LİG:

PAŞABAHÇE STADI

11.00 ÇUBUKLUSPOR-ÇEKMEKÖYSPOR U19/1:

GÜMÜŞSUYU SAHASI

12.00 KÜÇÜKSU YENİMAHALLESPOR-BEYKOZ 1908 U12 ORHAN SAKA LİGİ:

13.00 DNZ.İŞLT-ÇAVUŞBAŞISPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:

14.00 ÇİĞDEMSPOR-GÜMÜŞSUYUSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:

15.00 SOĞUKSUSPOR-RÜZGARLIBAHÇESPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:

A.HİSARI SPOR AKADEMİSİ DIŞ SAHA

13.00 ÇENGELKÖYSPOR-PAŞABAHÇESPOR U13:

16.00 GÜMÜŞSUYUSPOR-BALKAN YEŞİLBAĞLAR U16:

ÇAKMAK SAHASI

16.00 SELAMSIZSPOR-ÇİĞDEMSPOR 2.AMATÖR LİG:

MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI

16.00 GİRNE GENÇLİK-AKBABASPOR 2.AMATÖR LİG:

ALEMDAĞ STADI

16.00 İCADİYESPOR-MESUDİYESPOR 2.AMATÖR LİG:

ÇAVUŞBAŞI SAHASI

16.00 ÇAVUŞBAŞISPOR-PENDİK ESENYALISPOR U16 :

MALTEPE BLD.İDEALTEPE SUNİ ÇİM

16.00 İDEALTEPESPOR-ORTAÇEŞMESPOR U19/1:

6 NİSAN 2015 PAZARTESİ

KAYNARCA SAHASI

16.00 KAYNARCASPOR-PŞABAHÇESPOR U19/1:

8 NİSAN 2015 ÇARŞAMBA

DOLAYOBA SAHASI

13.00 ARTUKBEY İÖO-PAŞABAHÇESPOR U16:

MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI

14.30 GÜLSUYUSPOR-ÇUBUKLUSPOR U16:

ORTAÇEŞME SAHASI

16.00 ORTAÇEŞMESPOR FK 1864 U16:

KARTAL YUNUS SAHASI

16.00 SOĞANLIK-SOĞUKSUSPOR U16:

BEYOĞLU STADI

16.00 ZARA EKİNLİ-PAŞABAHÇESPOR SAL KLASMAN:

ALEMDAĞ STADI

16.00 ÇAMLICASPOR-ÇAVUŞBAŞISPOR U16:

ÇAKMAK SAHASI

16.00 ÇAKMAKSPOR-BEYKOZ 1908 U16:

KAYNARCA SAHASI

16.00 BALKAN YEŞİLBAĞLARSPOR-TOKATKÖYSPOR U16 :

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz Amatör Kulüpler


DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"