Spor

Beykoz amatörlerinde hafta sonu

Beykoz amatörlerinde hafta sonu
05.03.2015 19:24
| | |
3303

İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubundaki Paşabahçespor bu hafta iki maça çıkıyor. İki maç yapacak bir başka yaş kategorisi ise U19/1 Lig takımları.

İstanbul 2. Amatör Ligi’nde geçen hafta sonunda başlayan heyecan 2.hafta müsabakaları ile devam edecek. U12 Orhan Saka Ligi’nde ise geleceğin yıldız adaylarının nefesleri kesen karşılaşmaları devam ediyor.

Dost Beykoz Spor Servisi olarak TFF İstanbul tarafından paylaşılan Amatör Liglerin haftalık Bülteninden Beykoz temsilcilerimizin maçlarını sizler için derledik.

7 MART 2014 CUMARTESİ

ANADOLUHİSARI SPOR AKADEMİSİ STADI

09.00 KOŞUYOLUSPOR-SOĞUKSUSPOR U16:

ORTAÇEŞME SAHASI

09.00 ORTAÇEŞMESPOR-KOZYATAĞISPOR U16:

10.45 ÖRNEKKÖYSPOR-ALTINORDUSPOR 2.AMATÖR LİG:

İÇERENKÖY SAHASI

10.45 KOZYATAĞISPOR-DNZ. İŞLETMELERİ 2.AMATÖR LİG:

KARTAL BULVAR STADI

10.45 ATALARSPOR-GÜMÜŞSUYUSPOR U14:

14.30 ATALARSPOR-KANLICASPOR 2.AMATÖR LİG:

GÜMÜŞSUYU SHASI

12.00 BEYKOZ 1908-GÜMÜŞSUYUSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:

13.00 ÖRNEKKÖYSPOR-ÇAVUŞBAŞISPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:

14.00 ORTAÇEŞMESPOR-ÇİĞDEMSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:

15.00 KÜÇÜKSU Y.MAH-DNZ.İŞLT U12 ORHAN SAKA LİGİ:

KARTAL YUNUS STADI

12.30 KARTAL YUVASI-KÜÇÜKSU YENİMAHALLESPOR U16:

14.30 BALKAN YEŞİLBAĞLARSPOR-ÇAVUŞBAŞISPOR U19/1:

ALEMDAĞ STADI

12.30 MODAFENSPOR-ÇUBUKLUSPOR U16:

MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI

13.00 BOSTANCISPOR-BEYKOZ 1908 U19/1:

İSTANBUL SİTE SAHASI

13.00 FENERYOLUSPOR-RİVASPOR 2.AMATÖR LİG:

PAŞABAHÇE STADI

15.00 BEYKOZ 1908-SARIGAZİSPOR U14:

8 MART 2015 PAZAR

ORTAÇEŞME SAHASI

10.15 BEYKOZ 1908-KAVACIKSPOR U16:

KARTAL BULVAR STADI

10.15 KARTAL BLD. SPOR-GÜMÜŞSUYUSPOR U19/1:

RİVA STADI

10.45 ANADOLUKAVAĞI-ÜSKÜDAR 1919 SPOR 2.AMATÖR LİG:

12.30 GÖLLÜSPOR-SOĞANLIKSPOR 2.AMATÖR LİG:

14.30 AKBABASPOR-MALTEPE YILDIZSPOR 2.AMATÖR LİG:

ALEMDAĞ STADI

10.45 İCADİYESPOR-ÇAVUŞBAŞISPOR U16:

14.30 TAŞDELENSPOR-ÇUBUKLUSPOR U14:

KARTAL YUNUS SAHASI

10.45 KARTAL YUVASI-PAŞABAHÇESPOR U19/1:

FENERBAHÇE DEREAĞZI SAHASI

11.00 FENERBAHÇE A.Ş.-PAŞABAHÇESPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:

MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI

11.30 TAÇSPOR-ORTAÇEŞMESPOR U14:

YENİ SAHRA SUNİ ÇİM

12.00 LİBADE-PAŞABHÇESPOR U14:

PAŞABAHÇE STADI

12.00 ÇİĞDEMSPOR-MESUDİYESPOR 2.AMATÖR LİG:

GÜMÜŞSUYU SAHASI

12.00 KAVACIKSPOR-TED İST KOLEJİ U12 ORHAN SAKA LİGİ:

13.00 ÇENGELKÖYSPOR-SOĞUKSUSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:

A.HİSARI AKADEMİ DIŞ SAHA

13.00 KÜÇÜKSU YENİMAHALLESPOR-KARTAL BULVARSPOR U14:

16.00 TED İST KOLEJİ-ATAŞEHİR DOĞUŞSPOR U16:

ÇAKMAK SAHASI

13.30 ÇAKMAKSPOR-GÜMÜŞSUYUSPOR U16:

A.HİSARI SPOR AKADEMİSİ STADI

14.30 ÇUBUKLUSPOR-LİBADESPOR U19/1:

DUDULLU STADI

15.00 DUDULLUSPOR-ORTAÇEŞMESPOR U19/1:

SARIYER BLD.ÇAYIRBAŞI STADI

15.30 PAŞABAHÇESPOR-GAZİ MAHALLESİ SAL KLASMAN:

11 MART 2015 ÇARŞAMBA

PAŞABAHÇE STADI

12.00 PAŞABAHÇESPOR-ALTINORDUSPOR U19/1:

ORTAÇEŞME SAHASI

15.00 ORTAÇEŞMESPOR-ÇUBUKLUSPOR U19/1:

12 MART 2015 PERŞEMBE

ORTAÇEŞME SAHASI

15.00 BEYKOZ 1908-BALKAN YEŞİLBAĞLARSPOR U19/1:

ÇAVUŞBAŞI SAHASI

15.00 ÇAVUŞBAŞISPOR-ALEMDAĞSPOR U19/1:

SELİMİYE STADI

15.00 PAŞABAHÇESPOR-TUNASPOR SAL KLASMAN:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Paşabahçespor, Amatör

0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"