Spor

Beykoz amatörlerinde bu hafta

Beykoz amatörlerinde bu hafta
27.10.2016 22:07
| | |
3237

Beykoz kulüplerinin 29/30 Ekim 2016 Cumartesi ve Pazar tarihlerinde oynayacakları maçların programı aşağıdaki gibidir.

29 Ekim 2016 Cumartesi

              Maç                                                        Stadyum                                      Saat

Süper Amatör Lig

Ortaçeşme-Küçükçekmece                        Ortaçeşme Stadı                                     13.00

Leventspor-İstanbul Mesudiyespor          Beşiktaş Çilekli Sahası                            14.00

Siirt İstanbul  - Beykoz 1908                       Fatih Mimar Sinan                                  15.00

Çubuklu-Dudullu                                          Ortaçeşme Stadı                                     15.00

1. Amatör Lig

Örnekköy-İçerenköy                                    Ortaçeşme Stadı                                     11.00

Elmalı-Yaman                                                Paşabahçe Stadı                                     15.00

U-17/A Ligi

Paşabahçe-Ataşehir Doğuş                         Paşabahçe Stadı                                    13.00

Sancaktepe-Gümüşsuyu                             Sarıgazi Stadı                                          14.00

Çakmak-Kavacık                                           Çakmak Stadı                                          15.00

U-15/A Ligi

Örnek Gençlik-Beykoz 1908                       Dumlupınar Stadı                                   10.30

Pendik Esenyalı-Çubuklu                            Kaynarca Stadı                                         13.30

U-15/B Ligi

Orhanlı-Ortaçeşme                                     Tuzla Belediye Stadı                                12.00

Çavuşbaşı-Kemah                                        Çavuşbaşı Stadı                                       13.00

30 Ekim 2016 Pazar

Süper Amatör Lig

Kanlıca-Davutpaşa                                     Paşabahçe Stadı                                         13.00

Paşabahçe-Yeşilpınar                                 Paşabahçe Stadı                                        15.00

Yeldeğirmeni-Soğuksu                               Selimiye  Stadı                                           15.00

Çeliktepe-Anadoluhisarı                           Seyrantepe Stadı                                       15.00

1. Amatör Lig

Kavacık-Üsküdar Anadolu                         Kavacık Stadı                                             15.00

Gümüşsuyu-Üsküdar 1919                       Ortaçeşme Stadı                                       15.00

U-17/A Ligi

Çubuklu-Yaman                                          Ortaçeşme Stadı                                       13.00

Sitespor-Beykoz 1908                                Site Sahası                                                 15.00

İdealtepe-Ortaçeşme                                İdealtepe Stadı                                         15.30

U-17/B Ligi

İstanbul DSİ-Çavuşbaşı                              Dumlupınar Stadı                                     15.30

Gülsuyu-Riva                                               Başıbüyük Stadı                                        16.00

U-15/A Ligi

Kavacık-Çakmak                                          Çavuşbaşı Stadı                                        12.00

Ataşehir Çamoluk-Paşabahçe                   İdealtepe Stadı                                        12.00

U-15/B Ligi

Ortadağ-Rüzgarlıbahçe                              Sultanbeyli 75.yıl Stadı                           13.00

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Amatör Lig, Program, Takvim

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"