İstanbul Amatör Liglerinde mücadele eden Beykoz takımlarında, 23-24 Aralık tarihli hafta sonunda yeni bir heyecan kasırgası esecek.
U14 maçlarının ardından U16 Liglerinde son hafta karşılaşmaları ile sezon nokta konulacak iken bu yeni U19 / 1.Lig maçları ile bir başka kategori maçlarının stardı verilecek.
Dost Beykoz Spor Servisi olarak tüm takımlarımıza ve sporcularımıza çıkacakları karşılaşmalarda başarılar dileriz.
23 Aralık 2017 Cumartesi
Büyükçekmece Stadı
14.30 Büyükçekmece Belediyespor - Beykoz 1908 A.Ş. Süper Amatör Lig:
Çakmak Sahası
16.00 Çakmakspor - A.Hisarı İdmanyurduspor U19 / 1.Lig:
Gümüşsuyuspor M. Ergül Tesisleri Sahası
12.00 Denizcilik İşletmeleri SK-Kavacıkspor U12 Ligi :
13.00 TED İstanbul Koleji SK-Gümüşsuyuspor U12 Ligi :
Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı
11.00 Çubukluspor-Sancaktepespor U19 / 1.Lig :
14.30 Denizcilik İşletmeleri SK-Yeldeğirmesni SK 1.Amatör Lig :
Ortaçeşme Sahası
11.00 Beykoz 1908 A.Ş.-Pendikgücüspor U16 / A Ligi :
12.30 Ortaçeşmespor-İdealtepespor U19 / 1.Ligi :
14.30 Tokatköyspor-İstanbul Ağrıspor 1.Amatör Lig :
Paşabahçe Stadı
11.00 Paşabahçespor-Başıbüyükspor U16 / A Ligi :
12.30 İstanbul Mesudiyespor-Yıldıztabyaspor Süper Amatör Lig :
14.30 Paşabahçespor-Yedikulespor Süper Amatör Lig :
Sarıgazi Stadı
16.00 Ortadağspor-Kanlıcaspor 1.Amatör Lig :
Selami Ali Belediye Tesisleri
13.00 Valide Tayfunspor - Rüzgarlıbahçespor U12 Ligi :
24 Aralık 2017 Pazar
Cebeci Spor Kompleksi
14.30 Esentepe Adıyamanspor - Çubukluspor Süper Amatör Lig:
Ataşehir Doğuşspor Tesisleri
16.00 Koşuyoluspor - Çavuşbaşıspor U12 Ligi:
Gümüşsuyuspor M. Ergül Tesisleri Sahası
12.00 Örnekköyspor - Beykoz 1908 U12 Ligi:
13.00 Rivaspor - Kirazlıtepespor U12 Ligi:
Kartal Yunus Sahası
14.30 Heybeliadaspor - Gümüşsuyuspor 1.Amatör Lig:
Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı
12.30 Anadoluhisarı İdmanyurduspor - Sancaktepespor 1.Amatör Lig:
14.30 Kavacıkspor-Kocasinanspor Süper Amatör Lig:
Kaynarca Sahası
14.30 Kaynarcaspor - Ortaçeşmespor Süper Amatör Lig:
Maltepe Başıbüyük Stadı
12.00 Maltepe Zümrütevlerspor - Ortaçeşmespor U16 / B Ligi:
Ortaçeşme Sahası
14.30 Beykoz 1908 - Sultanbeylispor U19 / 1.Lig:
Paşabahçe Stadı
12.00 Çubukluspor - Maltepe Belediyespor U16 / A Ligi:
14.30 Paşabahçespor - Kartalspor U19 / 1.Lig:
Pendik Güllübağlar Sahası
15.00 Pendik Doğanspor - Gümüşsuyuspor U16 / B Ligi:
Selami Ali Belediye Tesisleri
12.00 Üsküdar Salacakspor - Paşabahçespor U12 Ligi:
Selimiye Stadı
12.00 Bağlarbaşıspor - Kavacıkspor U16 / A Ligi:
Ümraniye Belediyesi Suni Çim Stadı
14.30 Yamanspor - Çavuşbaşıspor U19 / 1. Lig:
Spor Servisi