Spor

Beykoz amatörleri 23 - 24 Aralık 2017 maç programı

Beykoz amatörleri 23 - 24 Aralık 2017 maç programı
20.12.2017 17:59
| | |
2291

İstanbul Amatör Liglerinde mücadele eden Beykoz takımlarında, 23-24 Aralık tarihli hafta sonunda yeni bir heyecan kasırgası esecek.

U14 maçlarının ardından U16 Liglerinde son hafta karşılaşmaları ile sezon nokta konulacak iken bu yeni U19 / 1.Lig maçları ile bir başka kategori maçlarının stardı verilecek.

Dost Beykoz Spor Servisi olarak tüm takımlarımıza ve sporcularımıza çıkacakları karşılaşmalarda başarılar dileriz.

23 Aralık 2017 Cumartesi

Büyükçekmece Stadı

14.30 Büyükçekmece Belediyespor - Beykoz 1908 A.Ş.  Süper Amatör Lig:

Çakmak Sahası

16.00 Çakmakspor - A.Hisarı İdmanyurduspor U19 / 1.Lig:

Gümüşsuyuspor M. Ergül Tesisleri Sahası

12.00 Denizcilik İşletmeleri SK-Kavacıkspor U12 Ligi :

13.00 TED İstanbul Koleji SK-Gümüşsuyuspor U12 Ligi :

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

11.00 Çubukluspor-Sancaktepespor U19 / 1.Lig :

14.30 Denizcilik İşletmeleri SK-Yeldeğirmesni SK 1.Amatör Lig :

Ortaçeşme Sahası

11.00 Beykoz 1908 A.Ş.-Pendikgücüspor U16 / A Ligi :

12.30 Ortaçeşmespor-İdealtepespor U19 / 1.Ligi :

14.30 Tokatköyspor-İstanbul Ağrıspor 1.Amatör Lig :

Paşabahçe Stadı

11.00 Paşabahçespor-Başıbüyükspor U16 / A Ligi :

12.30 İstanbul Mesudiyespor-Yıldıztabyaspor Süper Amatör Lig :

14.30 Paşabahçespor-Yedikulespor Süper Amatör Lig :

Sarıgazi Stadı

16.00 Ortadağspor-Kanlıcaspor 1.Amatör Lig :

Selami Ali Belediye Tesisleri

13.00 Valide Tayfunspor - Rüzgarlıbahçespor U12 Ligi :

 

24 Aralık 2017 Pazar

 

Cebeci Spor Kompleksi

14.30 Esentepe Adıyamanspor - Çubukluspor Süper Amatör Lig:

Ataşehir Doğuşspor Tesisleri

16.00 Koşuyoluspor - Çavuşbaşıspor U12 Ligi:

Gümüşsuyuspor M. Ergül Tesisleri Sahası

12.00 Örnekköyspor - Beykoz 1908 U12 Ligi:

13.00 Rivaspor - Kirazlıtepespor U12 Ligi:

Kartal Yunus Sahası

14.30 Heybeliadaspor - Gümüşsuyuspor 1.Amatör Lig:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.30 Anadoluhisarı İdmanyurduspor - Sancaktepespor 1.Amatör Lig:

14.30 Kavacıkspor-Kocasinanspor Süper Amatör Lig:

Kaynarca Sahası

14.30 Kaynarcaspor - Ortaçeşmespor Süper Amatör Lig:

Maltepe Başıbüyük Stadı

12.00 Maltepe Zümrütevlerspor - Ortaçeşmespor U16 / B Ligi:

Ortaçeşme Sahası

14.30 Beykoz 1908 - Sultanbeylispor U19 / 1.Lig:

Paşabahçe Stadı

12.00 Çubukluspor - Maltepe Belediyespor U16 / A Ligi:

14.30 Paşabahçespor - Kartalspor U19 / 1.Lig:

Pendik Güllübağlar Sahası

15.00 Pendik Doğanspor - Gümüşsuyuspor U16 / B Ligi:

Selami Ali Belediye Tesisleri

12.00 Üsküdar Salacakspor - Paşabahçespor U12 Ligi:

Selimiye Stadı

12.00 Bağlarbaşıspor - Kavacıkspor U16 / A Ligi:

Ümraniye Belediyesi Suni Çim Stadı

14.30 Yamanspor - Çavuşbaşıspor U19 / 1. Lig:

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Maç Programı

0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"