Beykoz amatörleri U17 ve U15 grupları belli oldu

  • Güncelleme: 28.11.2019 15:36
  • Okunma: 1267 kez
  • Yorum: 0
Beykoz amatörlerinden de bir çok takımın yer aldığı İstanbul Amatör Futbol Liglerinde U17 ve U15 Yaş Grupları belli oldu.
Beykoz amatörleri U17 ve U15 grupları belli oldu

İstinye’deki Orhan Saka Amatörlerevinde yapılan kura çekimi sonrasında Beykoz amatör kadrolarını grupları şu şekilde oluştu:

İstanbul U15 Yaş A Kategorisi Grupları:

13.Grup: Kavacıkspor, Ortaçeşmespor, Dolayobaspor, Dudulluspor, Gülensuspor, Küçükyalı Yelkenspor, Pendik Doğanspor, Selimiyespor

14.Grup: Paşabahçespor, Ataşehir Arenaspor, Beylerbeyispor, Bulvarspor, Pendik Esenyalıspor, Pendik Velibabaspor, Taşdelenspor, Trabzon Samandıraspor

15.Grup: Çubukluspor, Bağlarbaşıspor, Başıbüyükspor, İstanbul DSİ, Kartalspor, Ortadağspor, Pendik Yenişehir Gençlik, Sarıgazispor

İstanbul U15 Yaş B Kategorisi Grupları:

25.Grup: Çavuşbaşıspor, Atalarspor, Çengelköyspor, Haydarpaşa Demirspor, Kirazlıtepespor, Maltepespor, Tuzla Sahilspor, Pendikgücüspor

27.Grup: Gümüşsuyuspor-Rivaspor-Heybeliadaspor-Kaynarcaspor-Kemahspor-Koşuyoluspor-Küplüce Gençlik-Onayspor

29.Grup: Soğuksuspor, Bostancıspor, Çamlıcaspor, Çekmeköy Çarşıspor, Pendik Harmandere, Pendik Kaynarcaspor, Üsküdar İcadiyespor, Yakacıkspor

30.Grup: Beykoz 1908, Ataşehir Doğuşspor, Ataşehir Yoncaspor, Denizcilik İşletmeleri SK, Esenkentspor, Kartal Yuvası, Marmara Karayolları, Sultanbeylispor

33.Grup: Beykoz Yenimahallespor, Cevizli Anadoluspor, İçerenköy İdmanyurduspor-İstanbul Altınorduspor, Kartal 1949 Gençlik, Kartal Atlasspor, Vadispor

İstanbul U17 Yaş A Kategorisi Grupları:

14.Grup: Beykoz 1908, Bulvarspor, Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor, Karabekirspor-Kurtköyspor, Libadespor, Taşdelenspor, Yamanspor

15.Grup: Çubukluspor, Kavacıkspor, Bağlarbaşıspor, Başıbüyükspor, Çamlıcaspor, Dolayobaspor, Gülensuspor, Ortadağspor

16.Grup: Paşabahçespor, Ataşehir Doğuş, Aydınlıspor, Çakmakspor, Kartal Çavuşoğluspor, Pendik Esenyalıspor, Yeldeğirmenispor

İstanbul U17 Yaş B Kategorisi Grupları:

21.Grup: Ortaçeşmespor, Anadolu Üsküdar, İçerenköy İdmanyurduspor, Orhanlıspor, Ömerlispor, Pendik Kaynarcaspor, Pendikgücüspor, Yakacıkspor

22.Grup: Kanlıcaspor, Rüzgarlıbahçespor, 1453 Maltepe Gençlik, Ataşehir Çamolukspor, Esenkentspor, Gülsuyuspor, Sancaktepe Ziganaspor, Üsküdar Anadoluspor

23.Grup: Gümüşsuyuspor, Bostancıspor, Cevizli Anadoluspor, Ferahspor, Küçükyalı Yelkenspor, Maltepe Fındıklı, Tuzla Şifaspor, Sarıgazispor

25.Grup: Çavuşbaşıspor, Soğuksuspor, Rivaspor, Haydarpaşa Demir, İstanbul Çorumspor, Kemahspor, Küplüce Gençlik, Maltepespor

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri