Spor

Beykoz amatörleri sınırı aştı

Beykoz amatörleri sınırı aştı
2014.08.06 00:00
| | |
4246

BİSK, Amatör Sporların en büyük destekçisi olan Tek Rumeli TV de canlı yayınında haber konusu oldu.

Beykoz Amatör Spor Kulüp Temsilcileri ile Kanalın Rami'deki Stüdyolarında, Mehmet Çelik ile Spor Penceresi programına canlı yayın konuğu olan Beykoz ekibi, 2 saati aşkın bir süre yayında ilçe amatörlerinin mevcut durumları, sıkıntıları ve iyi anlamda yaşananları dile getirdiler. Anadoluhisarı İdmanyurdu Spor Kulüp Başkanı Kamil Adnan Güner Marmara Üniversitesi ile yaşadıkları sıkıntıları anlatırken, "Bir Hukuk Devleti olduğumuz söyleniyor ise insan faktörü, gençlik faktörü de dikkate alınmalı. U-14, U-15 Yaşındaki çocukları bırakın idman yapmaya maçlar için bile Spor Akademisi Stadına sokmama gibi bir düşünce varsa bunu kamuoyunun yorumuna bırakıyorum" dedi.

BİSK Başkanı Asım Özdemir ise Beykoz Amatörlerinin genel bir tablosunu çizerken, yaşadıkları en büyük sorun olarak değişik kulüple gelen Ecri Misil ödeme tebligatları olduğunu söyledi. Beykoz Belediyesi-Beykoz İlçe Kaymakamlığı gibi kurumların Beykoz'daki Amatörlere verdiği desteği takdir ve teşekkürle karşıladıklarını sözlerine ekleyen Özdemir,"Bazı sahalarımız hala toprak, İnşallah en kısa sürede onlarda yepyeni yemyeşil suni çimli sahalara kavuşacak. Beykoz Belediyesi yeni Beykoz Stadı-Beykoz Arena- için ciddi bir çalışma başlattı, inşallah o da bitince Beykozlular çok modern bir stada kavuşmuş olacak" diye konuştu.

Paşabahçespor ve BİSK Yönetim Kurulu Üyesi Songül Emanet ise program sunucusu Mehmet Çelik'in bir bayan olarak ne tür zorluklar yaşadığı sorusuna verdiği cevapta, "Futbol yöneticiliğim Paşabahçespor ile başladı, Bisk ile devam etmekte, kesinlikle yadırganmadım. Erkekler dünyasında onlar gibi mücadele eden bir konuma geldim. Tabii bu çalışmalar yoğun bir şekilde devam ederken, akrabalarım özellikle yeğenlerim beni sıklıkla görememekten dertli. Paşabahçe Stadının birkaç sene önceki görüntüsü gözümün önüne geldiğinde suni çim zeminli bir sahaya yarım asır sonra kavuşmanın heyecanını hissediyorum.Bu sahanın yapılmasında başta Antrenörümüz Uğur Sakaloğlu olmak üzere İlçe Belediye Başkanımız ve Kaymakamımızın katkıları büyük kendilerine müteşekkiriz" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Asım Özdemir, Adnan Güner, Songül Emanet, BİSK, Tek Rumeli, TV

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"