Spor

Beykoz amatörleri maç programı

Beykoz amatörleri maç programı
10.04.2015 11:04
| | |
3793

Beykoz İlçesini İstanbul Amatör Liglerinde çeşitli kategorilerde temsil eden takımlarımızın hafta sonu maç listesi belli oldu.

Bu hafta içinde gerçekleşen maçlar ile tamamlanan U16 Yaş Grubu müsabakalarının ardından hafta sonunda bu kez U19 / 1.Lig karşılaşmaları sona erecek.

Dost Beykoz Spor Servisince İASKF-TFF İstanbul verilerinden alınan maç programına gelince ;

11 NİSAN 2015 CUMARTESİ

PAŞABAHÇE STADI

12.00 PAŞABAHÇESPOR-ORTAÇEŞMESPOR U13:

16.30 ÇİĞDEMSPOR-KÜÇÜKBAKKALKÖYSPOR 2.AMATÖR LİG:

GÜMÜŞSUYU SAHASI

12.00 ÇİĞDEMSPOR-DNZ.İŞLETMELERİ U12 ORHAN SAKA LİGİ:

13.00 ÇAVUŞBAŞISPOR-KÜÇÜKSU YENİMAHALLE U12 ORHAN SAKA LİGİ:

14.00 GÜMÜŞSUUSPOR-ÖRNEKKÖYSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:

15.00 BEYKOZ 1908-ORTAÇEŞMESPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:

ORTAÇEŞME SAHASI

12.00 AKBABASPOR-SELAMSIZSPOR 2.AMATÖR LİG:

14.00 ORTAÇEŞMESPOR-VALİDE TAYFUNSPOR U19/1.LİG

16.00 MESUDİYESPOR-İSTANBUL ATAŞEHİRSOR 2.AMATÖR LİG:

A.HİSARI SPOR AKADEMİSİ SAHASI

14.00 TED İST.KOLEJİ-ÇENGELKÖYSPOR U13:

SARIYER BLD.ÇAYIRBAŞI STADI

14.30 OSMANİYE İSTİKLAL-PAŞABAHÇESPOR SAL KLASMAN:

ŞİLE STADI

15.00 ŞİLESPOR-SOĞUKSUSPOR U13:

DUDULLU STADI

16.00 DUDULLUSPOR-ÇUBUKLUSPOR U19/1.LİG:

KARTAL YUNUS SAHASI

16.00 UĞUR  MUMCU SK-GÖLLÜSPOR 2.AMATÖR LİG:

MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI

16.00 ESENKENTSPOR-ANADOLUKAVAĞISPOR 2.AMATÖR LİG:

12 NİSAN 2015 PAZAR

GÜMÜŞSUYU SAHASI

12.00 ÇEKMEKÖYSPOR-SOĞUKSUSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:

13.00 TED İST.KOLEJİ-ÇAMLICASPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:

14.00 RÜZGARLIBAHÇESPOR-ÇENGELKÖYSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:

15.00 KAVACIKSPOR-BEYLERBEYİSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:

16.00 ÇUBUKLUSPOR-ÜMRANİYESPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:

PAŞABAHÇE STADI

12.00 BEYKOZ 1908-GÜMÜŞSUYUSPOR U19/1.LİG:

14.00 PAŞABAHÇESPOR-SULTANBEYLİSPOR U19/1.LİG:

16.00 DENİZCİLİK İŞLT-AYDINLISPOR 2.AMATÖR LİG:

ÇAVUŞBAŞI STADI

12.00 ÇAVUŞBAŞISPOR-BOSTANCISPOR U19/1.LİG:

ORTAÇEŞME SAHASI

13.00 GÜMÜŞSUYUSPOR-KAVACIKSPOR U13:

14.30 MESUDİYESPOR-ÇUBUKLUSPOR U13:

16.00 BEYKOZ 1908-ÇAVUŞBAŞISPOR U13:

İSTANBUL SİTE SAHASI

16.00 SİTESPOR-KANLICASPOR 2.AMATÖR LİG:

RİVA STADI

16.00 RİVASPOR-İSTANBUL ALTINORDUSPOR 2.AMATÖR LİG:

15 NİSAN 2015 ÇARŞAMBA

SULTANBEYLİ BELEDİYE GÖLET SAHASI

16.00 SELİMİYESPOR-PAŞABAHÇESPOR SAL KLASMAN:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Amatör Kulüpler, Maç Programı

0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"